Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szczypie,pęka skóra w okolicach pochwy i odbytu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:25 pm    Temat postu: szczypie,pęka skóra w okolicach pochwy i odbytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 33 lata.Od dwóch lat chodzę od lekarza do lekarza i dostaję mnóstwo leków, które nic nie pomagająSad badania mam dobre, nawet na chlamydię robiłam. Jestem wręcz sterylna, żadnych bakterii, żadnej grzybicy ani nadżerek. Nie mogę współżyć więcej niż raz, bo pęka mi skóra w okolicach wejścia do pochwy. Podczas stosunku mam mokry śluz, więc wilgotność chyba jest dobra..Od kilku miesięcy w ogóle już nie współżyję i nawet gdy korzystam z toalety i używając bardzo delikatnego papieru toaletowego odnajduję maleńkie ślady krwi z okolic pochwy i odbytu, gdzie mam popękaną delikatnie skórę. To bardzo szczypie:( Używałam już maści nawilżające, antybiotyki, inne leki..już nie wiem co robićSad Do kogo się udać?Jedna ginekolog stwierdziła,że to uczulenie. Zaczęłam chodzić w bawełnianej bieliźnie pranej tylko w szarym mydle, używałam maści i leków na odczulanie... Wszystko na nic, to nie to Sad Jestem załamana:( Czy już nigdy nie będę mogła normalnie cieszyć się seksem??? Bez niego życie jest do bani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a u dermatologa byłaś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytałam mojego ginekologa ale powiedział,że to nic nie da i dermatolog tu nie ma nic do powiedzenia. Jednak pójdę mimo wszystko, bo to ostatnia "deska ratunku".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czemu nic nie da? jeżeli to nie są skutki infekcji, to moze to problemy skórne? w każdym razie warto spróbować..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno spróbuję ale jeśli nie poskutkuje, to poszukam tutaj pomocy..może ktoś miał podobną przypadłość...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja kiedys mialam cos podobnego, nie moglam sie wyproznic i wlasnie pekla mi skorka tam miedzy pochwa a odbytem, pewnie dlatego ze byl spory wysilek.... ale nic nie robilam tylko smarowalam kremem i staralam sie nie miec zaparc i dalam sobie spokoj na jakis zcas ze zblizeniami... trwalo to tydzien i nie wrocilo
mam nadzieje ze poradzisz sobie ze swoim problemem Smile a do dermatologa nie zaszkodzi isc, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady



Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Oświęcim
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam przerwę w seksie od pół roku prawie i po pierwszym razie, wcale nie takim aż hej... nie mogę nawet się wysikać, bo mnie tak szczypie:(Pełno małych pęknięćSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to występuje zarówno, jak nie używacie prezerwatywy jak i używacie?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nieustraszona



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rzeczpospolita Polsa
PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 8:56 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie mam PYtanie po stosunku szyjka macicy bardzo mi spuchla i mam obrzek nie oge nawet sobei wsadzic palca co mam zrobić czy on mial syfa jakeigos?? pzomocyyy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 1:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe, że to infekcja lub reakcja alergiczna. proponuje na poczatek posmarować maścią clotrimazolem a w drugiej kolejności wybrać się do ginekologa. ewentualnie możesz kupić jeszcze saszetki tantum rosa do przemywania.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group