Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

syndaktylia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat dla mnie już jest nieaktualny od roku
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
macias006



Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 29, 2008 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16 lat i podjelem sie tej operacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papużka



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z nienacka ;p
PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam palcozrost u obydwóch nóg 2 i 3 palec. u mnie w rodzinie nikt czegoś takiego nie ma i nie wiem skąd to wogóle się wzieło. wcale mi to nie przeszkadza chociaż troche się tego krępuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Please help



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 6:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

macias006 napisał:
Mam 16 lat i podjelem sie tej operacji.


Macias, czy miałeś jakies komplikacje? Ja jestem 2 dni po zabiegu i w nocy nie mogę spać, bo mnie bardzo boli. Boję się odrzucenia przeszczepu lub zakrzepów pod nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
macias006



Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Please help napisał:
macias006 napisał:
Mam 16 lat i podjelem sie tej operacji.


Macias, czy miałeś jakies komplikacje? Ja jestem 2 dni po zabiegu i w nocy nie mogę spać, bo mnie bardzo boli. Boję się odrzucenia przeszczepu lub zakrzepów pod nim.

Ja nie miałem przeszczepu skóry,pojawił się wielki zakrzep,martwica,mogłem stracić palca.Dzisiaj dopiero wraca do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
barbara123



Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie warto robić plastykę rąk (wada wrodzona). Kto jest dobry w tej dziedzinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewka133



Dołączył: 30 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 30, 2010 12:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja również mam zrośnięte palce, u jednej stopy. Dopiero niedawno się dowiedziałam, że jest to hmm "choroba" lub coś w tym stylu. Mama zawsze mi tłumaczyła, że się wyróżniam Smile Nigdy mi to nie przeszkadzało i nie przeszkadza. Mama mówi, że lekarze, gdy byłam mała powiedzieli, że owszem można rozciąć skórę między palcami, ale nie jest to konieczne. Gdy będzie mi to przeszkadzało wtedy mam sie zgłosić. Co smieszniejsze poznałam chłopaka (jesteśmy już ze sobą 2 lata) i on także mam zrośnięte palce i nawet te same. Był to dla mnie mini szok. Nigdy w życiu nie przypuszczałabym, że trafię na kogoś takiego Smile. U mojej rodziny, ani u jego nie występowały nigdy zrośnięte palce. Także my też zastanawialiśmy się czy dzieci będą miały synadaktylię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iksi



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 11:16 pm    Temat postu: Re: syndaktylia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka napisał:
W przypadku mojego partnera rozdzielenie nie było możliwe, dlatego, że pośrodku obu zrosniętych palców idzie nerw od kręgosłupa, było zbyt duże ryzyko wystąpienia nieodwracalnego urazu.


Hehehe dobry wkręt.Jakim cudem może się tam znaleźć ''nerw od kręgosłupa'' , który lekarz Ci to powiedział.Po prostu nie ma na tyle jaj żeby sobie to zrobić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group