Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie, pieczenie, dziwne upławy - zbiorczy.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

achh a ja mam znów problem. dwa miesiące temu ginekolog stwierdziła u mnie infekcję. Miałam delikatnie popękane wnętrze pochwy i zaczerwienienia, pojawił sie świąd i odczuwałam silne tarcie podczas stosunku chociaż wczesniej tego nie bylo. Brałam jakies globulki i lek który tzreba bylo wziąć 1 4 i 15dnia. nie pamietam nazw niestety. i miałam krem clotrimazolum. niestety juz drugi raz i tez w połowie cyklu pojawiają się podobne objawy, zaczerwienienie, świąd i słabe pieczenie, nie ma peknięć, chociaż nie wiadomo czy za pare dni nie bada, ale dłuższe stosunki w większośći pozycji są nieprzyjemne, mam bezzapachowe upławy koloru żółtomlecznego, o konsystencji gęstej, czasem zbija sie jakby w serek wiejski. co to może być? czy musze iśc do ginekologa? czy mogę uprawiać seks? a dodam że biore tabletki sylvie20 i współżyję regularnie z tym samym partnerem od lat i on też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znowu grzybica. Do ginekologa, niech pobierze wymaz z pochwy i dobierze odpowiednie leczenie na podstawie wyniku. Konieczne leczenie również partnera.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe, że infekcja nie została wyleczona. może kuracja za krótko trwała lub leki były nieodpowiednie. zrób posiew w kierunku grzybów - będziesz wiedziała, jaki rodzaj grzybka Cię dręczy. przy nawracających infekcjach warto też leczyć partnera. i lepiej nie wspólzyć w czasie leczenia - nawet z gumką. chodzi o otarcia i mikrouszkodzenia które utrudniają leczenie. jeśli nie stosowałaś wcześniej probiotyków ginekologicznych (np. lacibios femina), to też polecam - i na wspomaganie właściwego leczenia i na odbudowywanie flor po leczeniu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta1740



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 4:28 pm    Temat postu: Choroby intymne ?? Co to jest ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam nie wiem gdzie opisać swój więc opiszę go tutaj
Może ktoś mi pomoże
Nie wiem co się ze mną dzieje ok jakis 4 dni jest mi strasznie słabo niedobrze czasami nawet pojawiaja sie lekkie mdłości napady gorąca czasmi nawet trwaja dłużej zawroty głowy muszę uściąść co kolwiek bym chciała zjeść nie moge bo zaraz mi nie dobrze i to trwa całymi dniami nawet i w nocy czasmi nie wiem co to jest ??
Mam problemy z pecherzem dwa lata temu sie leczyłam teraz znowu czuje że sie zaczynaja może to od tego
czasmi pojawia sie też dziwne swędzenie w okolicach pochwy jak i w samej pochwie
jestem senna zmeczona i nie do życia nie wiem co sie dzieje ??
wiem wiem pomyslicie w ciaży jesteś ale to jest niemożlwe ponieważ mo chłopak sie leczy i w tym momencie lekarz mu powiedział że nie może mieć dzieci wiec to to jest??
pomóżcie !!!

przeniosłam
Gosia85
przyłączyłam do tematu dot swędzenia bo objawy jak mdłości itd nie za bardzo pasują do tego działu. temat o pierwszej wizycie u ginekologa jest, więc jeśli o to chodzi, zapraszam tam
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mimo wszystko, zrób test ciążowy. czasem lekarz mówi swoje a natura swoje. Smile

na problemy z pęcherzem pomagają tabletki z śżurawiną i witaminą C. dużo pij, zrób badanie moczu. idź do ginekologa, niech Cię przebada , może jakieś zapalenie się wdało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to jakas infekcja... ? swedzenie w okolicach moze wskazywac na grzybice. warto pojsc do lekarza na kontrole
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta1740



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak już od bardzo dawna się wybieram do ginekologa tylko jakoś nie moge się przełamć
jak Wy to robicie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eee... idę do przychodni, rejestruję się i czekam w kolejce. w międzyczasie staram się nie zwiać spod gabinetu Mr. Green Mr. Green

a tak poważnie- byłaś już kiedyś u ginekologa? czy jeszcze nie?
pierwsze wizyty są trudne ale z czasem jest łatwiej.
wprawdzie wizyta u ginekologa nigdy nie jest przyjemnością i zawsze w jakiś sposób czuje się dyskomfort no ale trzeba.

jeśli masz jakieś zahamowania to pomyśl sobie, że to jest lekarz, który kształcił si po to żeby być ginekologiem. jego raczej nic nie zdziwi.
dobrze też pójść do ginekologa (obojętnie czy faceta czy kobiety) który jest "wypróbowany" i polecany przez mamę, siostrę, koleżankę z pracy czy przyjaciółkę.


czemu nie chcesz iść do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aneta ile masz lat i od jak dawna wspołzyjesz?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aneta1740



Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat
od jak dawno od 17 roku życia
a co do tego ginekologa to sie poprostu boje

Dodano po 16 minutach:

a no i jeszcze jedno pytanie czyma tutaj dużo a grzybicy czy infekcjachy czty te choroby moga spowodowac brak okresu ??
doszedł to tego stres troche zmartwien no i małe kłopoty z pecherzem
czy to własnie może zatrzymac miiesiączke i jak tak to na jak długo ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 27 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group