Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swędzenie, pieczenie, dziwne upławy - zbiorczy.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 14, 2010 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha ha ha...ale się ubawiłam...

Przede wszystkim poczytaj troszkę na temat anatomii dróg rodnych...Macice masz jedną i szyjkę macicy też. Zobaczyć ją można jedynie po wziernikowaniu.

Zapewne chodzi Ci o wargi sromowe większe bądź mniejsze. Wskazana wizyta u ginekologa, bo to infekcja.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 15, 2010 9:37 am    Temat postu: Re: Opuchlizna, swędzenie, zaczerwienie macicy. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

icetea, chodzi Ci zapewne o wargi sromowe, jak to już nowicjuszka napisała i pewnie jakbyś tak wpisała w google to już byś coś znalazła.

to pewnie infekcja, jednak aby stwierdzić, na jakim tle, to trzeba pójść do lekarza, musi Cię obejrzeć i ewentualnie zlecic odpowiednie badania. cieżko tutaj nawet polecić jakąś maść, bo nie wiadomo czy to grzybek czy bakterie, więc póki co możesz próbować załagodzić dolegliwości sudocremem lub alantanem i dokupić lacibios femina, aby odbudować naturalną florę bakteryjną pochwy.

i koniecznie do lekarza! nie zwlekaj z tym, bo na to wygląda, że infekcja już jest przetrwała i uaktywnia się raz na jakiś czas a ani razu nie została dokładnie wyleczona
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję używać profesjonalnych preparatów do higieny intymnej- serio naprawdę pomagają Laughing

Nie zakładaj nowych tematów skoro są pokrewne. W nich pisz i zadawaj pytania. Przeczytaj REGULAMIN Forum. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Cze 22, 2010 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolina.p Co do Twojego pytania w założonym bez sensu przez Ciebie temacie odpowiadam:
Nie można nic polecić jeśli nie wiemy jaki charakter ma infekcja: czy grzybiczy, czy bakteryjny. Zanim udasz się do ginekologa możesz zażywać lacibios femina oraz podmywać się roztworem Tantum Rosa. Ewentualnie kupić w aptece globulki Albothyl, które są globulkami o szerokim spektrum działania, ale nie gwarantują trwałego wyleczenia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anette824



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 5:46 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcialam sie zapytac otoz zalatwialam sie i podmywalam sie bo tak robie dla higieny.seksu nie uprawiam juz zrzedu 4mc ani petting anic nicw tym rzeczy.Mieszkam zmezem on skorzystal raniutko o 4;50 przed praca.Ale jak sie zalatwialam to siepodmywalam majac tylko spodnie do ud zdjete potem wytarlam i zalozylam majtki i spodnie poczulam cos nie tak ze majtki suche spodnie na krawedzi paska wilgotne blisko obytu i pochwy az zamarlam i zdjelamspodnie na 2 mam pytanie czy mozna zajsc w ciaze w taki sposob to mi sie stalo o 13-14 blagam narazie nie myslimy o dzieciach i dostalam antykoncepcje ktora mam zazyc pierwszego dnia krawienia boje sie ze moge nie dostac okresu bo otoz biore leki gynaldin,flumycon,lacibos czy one opoznia mi okres cykle miewam co 21dni i trwaja 7dni i pytanie kiedy u mnie wystepuje owulacja i dni plodne.odpiszcie chyba sa tacy ktorzy dodadza mi otuchy w slowach i pisaniu na ten temat i powie jaka jest mozliwosc a ten przypadek stal sie 1.07.2010 blagam dziewczyny czy jest mozliwa ciaza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anette824 ten post to chyba zart?! Bo takich glupot powazna osoba (mezatka) chyba nie pisze Neutral

No ale nic, odpowiem chociaz wg mnie to marna prowokacja.

A nie pomyslalas ze skoro sie podmywalas to cos pocieklo i sie polalo na spodnie (woda)?

przy 21 dniowych cyklach dni plodne zaczynaja sie juz w zasadzie 2 dnia cyklu do 10 dc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PaniUSaL



Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 7:50 pm    Temat postu: Problem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co zrobić kiedy Bardzo swędzi mnie pochwa, zrobiła się czerwona, jest to jakieś zakażenie , albo może uczulenie ??
Oznacza to że powinnam iść do lekarza ?
Zdarza mi się to po raz 2 . Ostatnio przeszło samo.
(mam 13 lat)


-----edited by emilka--------
temat został przeniesiony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza to może być zapalenie lub infekcja
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

profilaktycznie kup sobie żel Baifem K na właśnie takie dolegliwości i jak tylko zacznie swędzieć to smaruj koniecznie i zaopatrz się w aptece w maść clotrimazolum gdyby ten żel nie pomógł, a na przyszłość staraj się nie siadać na ubikację w publicznych miejscach i koniecznie miej swój ręcznik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

clotrimazolum nie jest lekiem na całe zło i nie polecam go stosować profilaktycznie. profilaktycznie za to bardziej polecam probiotyki ginekologiczne (lacibios femina) niż ten żel, choć on też może być pomocny.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 26 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group