Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suchy szampon - o co w tym chodzi?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 01, 2016 3:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy takie stosowanie ma jakieś skutki negatywne? Niszczy włosy czy wysusza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Userka



Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 9:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam w domu i sie przeterminowal Smile dwa razy uzylam, wygladlo jakbym posypala glowe talkiem, nie polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julipa



Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że tu weszłam Very Happy Od początku byłam sceptyczna do takiego rozwiązania, ale sporo znajomych go używało i nawet chwaliły... Ale z tego co widzę, to nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo to też pewnie kwestia dobrania produktu - wiadomo że jakość jakości nie będzie równa. Mi akurat podpasowała ta koncepcja, a sam suchy szampon zamwialam stad przy okazji https://www.ekobieca.pl/product-pol-36044-RONNEY-Dry-Shampoo-Classic-clean-Suchy-szampon-do-wlosow-200ml.html sprawdzil sie, wiec teraz domawiam. To dobry patent zwlaszcza na wycieczki - rzeczywiscie odświeża włosy, a dodatkowo też czyści skore glowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten jet całkiem fajny https://www.doz.pl/apteka/p126865-LBiotica_Professional_Therapy_Refresh_Dry_Shampoo_suchy_szampon_odswiezajacy_200_ml skład ma lepszy niż typowo drogeryjny , cena ok. Zamówiłam już kilka sztuk na doz i fajnie sie sprawdza, do szybkiego odświeżenia fryzury ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group