Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suchy szampon - o co w tym chodzi?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chorobliwa
Spamer


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 3:24 pm    Temat postu: Suchy szampon - o co w tym chodzi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałam was spytac o cos takiego jak suchy szampon - stosowal ktos z Was taki kosmetyk? Jak to dziala i czy jest skuteczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna.kus



Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 11:42 am    Temat postu: Suchy szampon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suchy szampon stosuje się zwykle wtedy, gdy chcemy na szybko odświeżyć włosy, a nie mamy czasu na tradycyjne ich mycie. Dzięki temu nasze włosy nie wyglądają na tak przetłuszczone i lepiej się układają. Wówczas włosy wyglądają jak po umyciu. Osobiście nie korzystałam z takiego kosmetyku. Uważam, że najlepiej włosy wyglądają po umyciu. Smile Opinii o szamponie suchym jest bardzo wiele. Jedne kobiety odradzają z jego korzystania, inne są zadowolone i kiedy nie mają czasu na mycie włosów chętnie korzystają z tego preparatu. Jeżeli jednak zdecydujemy się korzystać z tego szamponu należy robić to jak najrzadziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cerminia



Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2014 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy bym go polecała, raz miałam okazje zastosować i co woda to woda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ginger35



Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie polecam pozostawia na włosach biały pyłek i z pewnością włosy po jego użyciu nie wyglądają na świeże. Na pewno nie kupiłabym tego produktu po raz kolejny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nie ma co kombinować. Wymysł trochę na nasze czasy bo ludzie leniwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:50 pm    Temat postu: Re: Suchy szampon - o co w tym chodzi? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chorobliwa napisał:
Chciałam was spytac o cos takiego jak suchy szampon - stosowal ktos z Was taki kosmetyk? Jak to dziala i czy jest skuteczne?


super ułatwiacz życia jak mam lekko sfatygowane psiuk i po sprawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ola89



Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suchy szampon to czasami zbawienie, wtedy kiedy nie mamy czasu na umycie włosów. Wtedy wystarczy kilka razy spryskać włosy i wyglądamy dobrze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ropuszka30



Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie suchy szampon nie raz uratował z opresji Smile warto mieć go przy sobie bo są takie "kieszonkowe" wersje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
danka15



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie zastosować od czasu do czasu, ale nie można tego traktować jako zamiennik mycia szamponem:P

Ostatnio zmieniony przez danka15 dnia Pią Sie 19, 2016 12:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aldonka



Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja jestem wielką fanką suchych szamponówSmile idealne w podróży!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group