Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek po okresie - zbiorczy part.2

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwusia1586



Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 5:40 pm    Temat postu: Stosunek kilka dni po okresie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc..mam pytanie czy można zajśc w ciąże po okresie tzn okres miałam 30.05 a skonczył mi sie 02.06 a sex uprawiałam 2dni i 3 dni po okresie.. czy jest prawdo podobieństwo że moge byc w ciąży????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 07, 2011 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko 4 dni masz okres?
zalezy jak dlugie masz cykle i czy sa regularne? no i czy wytrysk nastapil w srodku?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwusia1586



Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak nastąpił w środku... a okres nie mam regularnie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 08, 2011 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale mniej wiecej..
za mało inf podałas zeby mozna było wykluczyc ciaze.. lub ja potwierdzic
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buziunia



Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wroc.
PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiadomo kiedy owulacja wystąpi, czytałam, że podczas @ też kobieta może być jak najbardziej płodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 10, 2011 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jesli ma krotkie cykle. wowczas koniec okresu = owulacja.
w innych wypadkach nie ma mowy o ciazy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
StudentPWR



Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 5:40 pm    Temat postu: :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. Mam takie ogolnie pytanie do Was specjalistki. Moja Ukochana ma cykle do 26-27 dni. Moje pytanie brzmi kiedy wypadaja dni niepłodne?
Wyczytalem Na tej stronie ze dla cyklu:
cykl 26 dniowy - od 6 do 15 dnia cyklu sa dni plodne

Okres sie Jej skonczyl dzisiaj, czyli od dnia jutrzejszego [czwartek] do poniedziałku ma Ona dni nieplodne? I moge spokojnie zakonczyc w Niej bez duzego prawdopodobienstwa ze zajdzie w ciaze?

I jeszcze jedno: czyli od wtorku poltora tygodnia ma dni plodne[do 15dnia]. a potem za 2tygodnie znow ma nieplodne i moge konczyc w Niej bez ryzyka? Przeczytalem wszystkie strony i tak sobie to rozkminiam czy dobrze mysle. Ale chce Was poprosic o sprawdzenie mojego toku myslenia, czy jest On dobry i prawidlowy?

Dodano po 49 minutach:

witam. Mam takie ogolnie pytanie do Was specjalistki. Moja Ukochana ma cykle do 26-27 dni. Moje pytanie brzmi kiedy wypadaja dni niepłodne?
Wyczytalem Na tej stronie ze dla cyklu:
cykl 26 dniowy - od 6 do 15 dnia cyklu sa dni plodne

Okres sie Jej skonczyl dzisiaj, czyli od dnia jutrzejszego [czwartek] do poniedziałku ma Ona dni nieplodne? I moge spokojnie zakonczyc w Niej bez duzego prawdopodobienstwa ze zajdzie w ciaze?

I jeszcze jedno: czyli od wtorku poltora tygodnia ma dni plodne[do 15dnia]. a potem za 2tygodnie znow ma nieplodne i moge konczyc w Niej bez ryzyka? Przeczytalem wszystkie strony i tak sobie to rozkminiam czy dobrze mysle. Ale chce Was poprosic o sprawdzenie mojego toku myslenia, czy jest On dobry i prawidlowy?

Dodano po 29 sekundach:

witam. Mam takie ogolnie pytanie do Was specjalistki. Moja Ukochana ma cykle do 26-27 dni. Moje pytanie brzmi kiedy wypadaja dni niepłodne?
Wyczytalem Na tej stronie ze dla cyklu:
cykl 26 dniowy - od 6 do 15 dnia cyklu sa dni plodne

Okres sie Jej skonczyl dzisiaj, czyli od dnia jutrzejszego [czwartek] do poniedziałku ma Ona dni nieplodne? I moge spokojnie zakonczyc w Niej bez duzego prawdopodobienstwa ze zajdzie w ciaze?

I jeszcze jedno: czyli od wtorku poltora tygodnia ma dni plodne[do 15dnia]. a potem za 2tygodnie znow ma nieplodne i moge konczyc w Niej bez ryzyka? Przeczytalem wszystkie strony i tak sobie to rozkminiam czy dobrze mysle. Ale chce Was poprosic o sprawdzenie mojego toku myslenia, czy jest On dobry i prawidlowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 7:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwszym dniem cyklu jest pierwszy dzień miesiączki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group