Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek po okresie - zbiorczy part.2

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:25 pm    Temat postu: Stosunek po okresie - zbiorczy part.2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do kontynuowania rozmowy Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wioletka 25



Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To teraz moze ja Smile mój cykl trwał zawsze jak w zegarku 28 dni. Może pare razy zdarzył się krótszy lub dłuzszy ale to max piec razy w ciagu 9 lat Very Happy a wiec moje pytanie brzmi nastepujaco. 18 października dostałam okres. Kochałam się z chłopakiem 21 i 23 pazdziernika czyli w w 4 i 6 dniu cyklu. Z tym ze nie jestem pewna czy zdążył ze mnie wyjść nim "cos wyleciało" ... wiem że zawsze jest mozliwość zajścia w ciaze ale czy przy tak regularnych cyklach mogłabym zajsc w ciąże jeśli jednak trochę spermy dostało sie do środka ? Dodam jeszcze że zaczełam miesiączkowac (po ostatniej ciąży i okresie karmienia) bodajze w sierpniu, i w sumie jedna miesiączka była jeszcze jak karmiłam. I sie zastanawiam czy po ciąży mogła mi sie ta cała owulacja rozregulować Wink No i tak pozatematem w ciaże zaszłam podczas pęknięcia gumki w dokładnie 14 dniu cyklu, czyli "przepisowo" SmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poki nie urodzilas to było wszystko jak w zegarku..teraz po porodzie nie wiadomo na 100% czy 14dc bedzie akurat owulacja. dni płodne zaczynaja sie 8dc wiec wg mnie nie ma szans na ciaze Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A więc trochę się denerwuję. Może tragedii by nie było jak była bym w ciąży ale wolę poczekać. Mam 22 lata ale jakoś tak chyba jeszcze nie ta pora. No ale do rzeczy. Kochałam się ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia ( chwila emocje pierwszy raz taka nieodpowiedzialność itp) do wytrysku doszło w środku. Cykle hmmm zazwyczaj 28 dni ostatnio nawet 30 już nie pamiętam kiedy miałam cykl krótszy niż 28 dni. Do stosunku doszło z 5 na 6 dzień okresu czyli końcówka można powiedzieć, że stosunek nad ranem był w ten dzień miałam jeszcze okres (słaby) i całkowita końcówka bardziej plamienie na drugi dzień. I moje pytanie brzmi jak wygląda ta sytuacja czy szanse są bardzo duże? koleżanka mnie straszy, ze prawdopodobnie zajdę w ciążę. To było dokładnie w 20.03 dziś jest 23 i jak na razie śluz płodny nie występuje. Martwi mnie o, że gdyby owulacja przypadła 14 dnia cyklu to była by szansa aby nasienie jakoś przetrwało, z tego co wiem niektóre źródła podają, ze plemniki w dogodnych warunkach w macicy mogą przetrwać nawet do 7 dni. Kurde będę cały miesiąc w stresie wolała bym zrobić test ale na razie to nic nie da. Może babki, któraś z was orientuje się jak wyglądają szanse na dzieciaczka w takiej sytuacji?
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onaalabamaa



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to tak jak na moje to ciąży nie będzie...
I powiem Ci z własnego doświadczenia, że cykle mam 27 dniowe i owulację w 13 dc i kochałam się 4 dc do końca i nie byłam w ciąży. Dostałam normalnie okres, więc nie przesadzajmy, ale plemniki tyle nie przeżywają, chyba, że w dogodnych warunkach, a po okresie takich nie ma i szybciej giną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pocieszenie zobaczymy jak to wyjdzie i dam znać Smile Też mam taką nadzieje, że się ułoży chciała bym się czegoś dorobić zanim będę mamą. No ale jak nie wyjdzie po mojej myśli to też sobie poradzimy. Dopiero teraz zauważyłam, że w złym temacie napisałam, z góry przepraszam Smile
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
onaalabamaa



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wioletka 25 powiedz mi jak pękła Ci gumka to wtedy był już wytrysk w środku?? Znaczy czy sperma była w środku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kinia siemka!!! co u Ciebie? czemu nie zagladasz do nas? Sad
nie martw sie kochana.
ja z własnego doswiadczenia Ci powiem ze ze swoim ukochanym miesiac w miesiac kochamy sie do konca w 6dc, tak jak u Ciebie miało miejsce. i cykle mam 28-29dniowe. w ciazy nie jestem i Ty tez nie bedziesz Smile.
spokojnie. tym bardziej ze miałas koncowke okresu Smile
gwarantuje Ci 1 kreske Smile
owulacja przypada zazwyczaj 14dc,czasem wczesniej ale napewno nie 6dnia Smile
takze spij spokojnie i nast razem uwazajcie bo mi swiat sie nie zawali jesli @ nie przyjdzie, nie wiem jak Tobie Smile
powodzenia! i wpadaj do nas i do hyde!!!

Dodano po 46 sekundach:

onaalabamaa napisał:
że cykle mam 27 dniowe i owulację w 13 dc i kochałam się 4 dc do końca i nie byłam w ciąży.

4dc to tym bardziej nie ma szans na ciaze... Wink Wink

Dodano po 1 minutach:

Ona co do Wioletki to spojrz na date jej postu... jest bardzo stary wiec nie oczekuj ze sie pojawi odp Smile juz dawno przedawniony temat Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalbaran12



Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 10:27 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem tu nowy. I chcialem sie zapytac bo dziewczyna mi nie daje juz żyć. Główniem chodzi mi o to czy moze zajsc w ciaze bo robiliśmy to 2 dnia po okresie. Pierwsze dni były 6 maja. A stosunek odbywaj sie13. I cykl trwa ok 28 dni


-----edited by emilka--------
temat został przeniesiony do innego działu i tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dni płodne juz były ale pytanie brzmi czy wytrysk nastapił w srodku czy na zew?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group