Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stomatolog w ciazy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 4:58 pm    Temat postu: bolący ząb w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pilne pytanie i bardzo proszę o odpowiedź bo nie moge wytrzymac z bólu zęba wczoraj oderwało mi sie z guma do żucia połowa zęba i boli jka nieiwem chciałabym go wyrwac ale czy mogę??? i jak tio bedzie wygladac nie pojde bez znieczulenia. Pomóżcie!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idz do dentysty, to najwazniejsze i powiedz ze jestes w ciazy a wteyd on zaleci co nalezy zrobic.
moja mam tak zwlekala, bo myslala ze nie mozna nic robic z zebami w czasie ciazy i jej sie zlamala jedynka :/
a jak poszla po porodzie to ja dentystka opieprzyla ze mamy 21 wiek i sa leki ktore mozna w czasie ciazy zastosowac w celu ratowania zeba.
gdybanie nic ci nie da, jak najszybciej do stomatologa!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje ci bardzo tak właśnie muszę zrobićWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angee86



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 4
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 11:31 am    Temat postu: Stomatolog w ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Jestem w polowie czwartego miesiaca ciazy.Ostatnio zaczelam odczowac silne bole zebow.Po wizycie u stomatologa okazalo sie,ze mam ogromne dziury po obu stronach szczeki, do leczenia kanalowego. Jednak dentysta nie chce mi podac miejscowego znieczuleni, a wlasciwie to zadnego.Tlumaczy,ze w ciazy to zabronione ze wzgledu na sladowe ilosci adrenaliny w skladzie leku. Dziewczyny czy bylyscie w podobnej sytuacji i czy ktos wam podal takie znieczulenie? Zaznaczam ,ze strasznie zle znosze bol.Raz zgodzilam sie by mi borowala bez znieczulenie ale sadze, ze dziki placz, nerwy i rzucanie sie w fotelu wywolaly u mnie wiecej adrenaliny niz jest w stanie dostarczyc to znieczulenie. Co o tym sadzicie? pozdrawiam Crying or Very sad

--- Zmieniłam tytuł na bardziej ogólny---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

angee86
Proszę się nie obawiać nic Ci nie grozi.Stomatolog zastosuje odpowiednio dobierane znieczulenie pozbawione środków obkurczających naczynia krwionośne.Nalezy tylko powiadomić dentystę o ciąży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elzbieta.MP



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linkować nie można, a informacji w artykule, który chce Ci polecić jest zbyt dużo, by je tutaj streścić. Zachęcam do przeczytania artykułu na -----reklama--- pod hasłem: "Dentysta w ciąży". Mam nadzieję, że Cię uspokoi i okaże się pomocny.
Ela,----reklama----


---Owszem linków zamieszczać nie można ale reklamować innych stron również. Takie informację proszę na PW----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group