Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan po wylewie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niki1973



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 6:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic mi się nie chce odpowiadać bo mi ręce opadły jak przeczytałam wysłaną dzisiaj prośbę o pomoc < czy to udar mózgu> może odpowiesz? Ta dziewczyna prosi o pomoc .12 30 w nocy ma zawieść mamę do szpitala czy nie? Doradż jej po znajomości ,tak na oko . Miałam Ci więcej odpisać ale już nie mam siły . Koniec walki Laughing Mam nadzieję że nikt nie będzie cierpiał z powodu takich odpowiedzi . Moderator powinien karać za to ,że wtematach prosi się o pomoc i radę . tematy powinny brzmieć < pocieszcie mnie bo mi dolega..........> Na tym kończę może tu jeszcze wpadnę .............. pa .Dzięki za odpowiedż Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ucz ojca jak dzieci robić Wink

To twoje osobiste zdanie jak ma wyglądac forum ja mam odmienne od twojego.

Pozatym troche konsekwęcji, wcześniej chciałaś odpowidzi teraz już nie.

Wybacz ale naprawde nie bede więcej dyskutwał z kimś kto chciał uzyskać prywatna konsultacje lekarską siedzać w fotelu w domu w dodatku za darmo.
Twoja beszczelność sięga granic.

W tym momencie to wyżywasz sie za to że to nie tak jak ty sobie uwidziałaś.
Poczytaj sobie tematy chodzby o mięśniaku, wodniaku czy też wstrząsnienie muzgu, w tedy zrozumiesz o co tak właściwie tutaj chodzi.

Lojalnie uprzedzam że dalsze próby oczerniania oraz wyżywania sie, zostaną karane.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group