Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stan po wylewie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niki1973



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 12:43 pm    Temat postu: Stan po wylewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój syn ( 14 lat) 2 lata temu miał wylew krwi do mózgu. Wylew był spowodowany przez tętniaka który rok temu zostal usunięty. Ma założony klips w miejscu gdzie był tętniak. Mam pytanie , czy mój syn może normalnie funkcjonować tzn. ćwiczyć na lekcjach w-f ,chodzić na siłownię itp. Lekarze różnie się wypowiadają jedni ,że ma prowadzić normalny tryb życia inni że oszczędny żadnych wysiłków fizycznych. Moży ktoś wypowie się na ten temat , proszę o radę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
medstudent



Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 8:45 pm    Temat postu: Re: Stan po wylewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niki1973 napisał:
Mój syn ( 14 lat) 2 lata temu miał wylew krwi do mózgu. Wylew był spowodowany przez tętniaka który rok temu zostal usunięty. Ma założony klips w miejscu gdzie był tętniak. Mam pytanie , czy mój syn może normalnie funkcjonować tzn. ćwiczyć na lekcjach w-f ,chodzić na siłownię itp. Lekarze różnie się wypowiadają jedni ,że ma prowadzić normalny tryb życia inni że oszczędny żadnych wysiłków fizycznych. Moży ktoś wypowie się na ten temat , proszę o radę .

No coz nie jestem profesjonalistka jednakze wedlug mnie jedna Pani syn powinnien raczej uwazac na siebie co nie oznacza ze powinnien zrezygnowac z wszelkich rozrywek po prostu powinnien bardziej uwazac na siebie i normalnie zyc jak rowiesnicy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niki1973



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to za forum gdzie nikt nie może mi pomóc . Dzięki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 9:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A bo pani chciała lekarza, no prosze Very Happy

A tak bez ironi już to troche zdrowego rozsądku, nikt tutaj nie pracuje za pieniądz, każdy wchodzi gdy ma czas i ochote i wcale nie musi sie znać na wszystkim, odpisuje jak coś wie, a nie jak przyjdzie ktoś.

Pomyliła pani forum z gabinetem lekarskim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pomyliła pani forum z gabinetem lekarskim

popieram

przykre jest też to że na takich forach ludzie często pytają o to czy są w ciąży, czy mają raka albo proszą o analize ich wyników badań...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 15, 2006 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety tak bywa, internet jet łatwy w użyciu, niektórym poprostu łatwiej przżyć stres związany z daną dolegliwością nie muszac pokazaywać sie innym ludzią i będąc w otoczeniu które znają (swój pokój).

Jednak forum nie jest gabinetem lekarskim, to raczej wymiana informacji tak samo jak rozmowa ze znajomymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niki1973



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale jeżeli nie masz o czyms pojęcia to sie nie wypowiadaj takie rady nie znających sie osób mogą tylko zaszkodzić a nie pomóc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

" Powered by phpBB ? 2001, 2005 phpBB Group

Forum biomedical.pl nie ma charakteru konsultacyjnego, lecz umożliwia wyrażanie poglądów, opinii i doświadczeń przez użytkowników. Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane przez autorów wypowiedzi. "

To stopka forum oraz calego portalu.

Dziękuje - dalszą dyskusje uznaje za nie potrzebną Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niki1973



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 16, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak powiedziałeś doświadczeń więc osoby nie mające doświadczenia na ten temat niech się nie wypowiadają bo mogą tylko zaszkodzić . Wypowiedż < moim zdaniem?> nadaje się na forum czy mam kupić na obiad schab czy mielone? , a nie zapytanie o konkretny problem.Jak już wcześniej napisałam lekarze różnie się wypowiadają , miałam nadzieję , że odpowie mi ktoś kto coś na ten temat wiedział , a nie < moim zdaniem> Ja mam znajomych z którymi mogę pogadać potrzebna mi była porada . Dzięki : Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc źle trafiłaś, nie otrzymasz tutaj prady lekarskiej - czy tak jak wolisz pseldo lekarskiej, osoby kóra sie zna ale nie ma wykształcenia ani praktyki medycznej.

Przykro mi ze swoje flistracje wyladowujesz, (chodz może to i lepiej że napisałaś lepiej tak niż ktoś lub coś miało by ucierpieć z powodu tego że nie otrzymałaś tego co chciałaś bo źle trafiłaś - a ja próbuje od samego poczatku to Ci wyjaśnić).

Wybacz, ale internet to nie jest miejsce do rozwiązywania wszystkich problemów. Zastanów sie co ty robisz, jak postepujesz.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group