Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sprawy łóżkowe a psychika

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad Sad Dziś miałam okazję z nim porozmawiać chodziłam w tę i spowrotem... nie umiałam... Exclamation Exclamation Nie wiedziałam, że aż tak będę to przeżywała...Już nie daję rady...Żeby jeszcze on wyszedł z inicjatywą porozmawiania... a traktuje jakby nic się nie stało... Mad Sad Confused A stało się prawda Question Question Confused
Jak mam zacząć, jak to zrobić Zeby nie cierpieć...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać inaczej postrzegacie to co sie stało. Pisałaś że masz 16 lat, jesteś młoda, zapewne dla Ciebie (jak dla wielu młodych ludzi) doznania fizyczne wiążą sie nierozerwalnie z uczuciami. (nota bene, większość z młodych ludzi uważa sex za czynność bez uczuciową; zmienia zdanie dopiero gdy się przekona Wink )

Z wiekiem zauważa sie zmiany w samym sobie, w tym jak postrzega sie cielesność, jak podchodzi sie do uczuć.

Liczenie na cód że on sam sie wszystkiego domyśli co trzymasz w główce i spełni sie bajka, jest mało opłacalne Wink

Być może dla niego taka sytuacja jest dobra, być może tego chciał, tego oczekiwał i to go zadowala.

Jednak to że jego to zadowala to nie znaczy że tak musi być. Takie sprawy to przejęcie podwójnej odpowiedzialności.

Ty przejełaś odpowiedzialność za niego, za jego życie jego związek z tamtą kobietą, lecz on również przejoł odpowiedzialność za Ciebie, za twoje uczucia.

Musi sie o tym dowiedzieć Wink co zrobił, co sprawił, i razem trzeba by zastanowić sie co z tym fantem dalej Wink
Innego rozwiązania nie ma.

No chyba że ty chcesz sie zamartwiać, a jemu pozwolić żyć najspokojniej w świecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Gru 28, 2006 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wez przestan sie dziewczyno zamartwiac, koles ma dziewczyne, potraktuj to jako takie cos dla przyjemnosci bez zobowiazan.
olej to, nie raz jeszcze w zyciu spotkasz drania Smile
nie rob tragedii, to nie jest prawdziwa milosc z Twojej strony, sama sie nakrecasz, zajmij sie czyms, a im daj spokoj. wiem ze to co napisalam to brutalne ale samej tez trzeba bylo myslec co się robi
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i masz rację fasolka. Bywa i tak w życiu;)
A wiesz jeśli chodzi o rozmowe, to pogadałam z nim i sobie wyjaśniliśmy kilka spraw i już chyba po wszystkim... stwierdził że kocha tamta dziewczynę, przeprosił ...itp i to na tyle chyba Wink Smile
Ale dziękuje za pomoc na prawde się przydałaVery Happy
A ja już niebęde tak myślała o tym..Wink
Przynajmniej wiem co chłopak czuje...
Jeszcze raz Dziękuje pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kolejną też przeprosi ???

jak dla mnie koleś chyba nie wie co to uczucie skoro tak postępuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak już bywa, namiętność czasem ponosi ludzi, robią coś co potem wydaje sie "dziwne".

W każdym razie zawsze powinno sie wyjaśniać takie sprawy. (może teraz to niepoprawne lecz prawdziwe) czasem warto to zrobić nie dla tej drógiej osoby lecz dla własnego spokoju, żeby poczuć się lepiej Wink

@Natalia:):
Ciesze sie że rozwiązałaś to i już lepiej sie czujesz.

@agusia39:
hmmm, być może facet z czasem zrozumie co zrobił i jak robił Wink Ludzie są różni, niektórzy niestety musza popełnić błędy aby po czasie zrozumieć pewne rzeczy. Brutalne i przykre, lecz prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natalia:)



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł ma racje i agusia też bo to trochę dziwne... ale życie właśnie takie jest...
Miejmy nadzieję że z czasem zrozumie to co zrobił i nie popełni tego samego błedu...
Pozdrawiam!! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group