Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniający się okres itp.

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
auris



Dołączył: 18 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za odpowiedź Smile . Właśnie dzisiaj byłam zrobić sobie badania hormonów płciowych a potem muszę udać się do ginekologa bp w tym miesiącu okres spóźnił się o ponad tydzień a ostatnie miesiączki były wywoływane luteiną więc coś jest nie tak Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomanek



Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach pomagają metody relaksacyjne… jest poprawa w całej pracy organizmu łącznie z okresem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MartyKot
Spamer


Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie się uspokoić. Organizm czasami wariuję. Mi na przykład raz spóźnił się 3 tyg! A zawsze miałam regularne. Wyszłam z założenia,że było to spowodowane stresem podczas sesji na uczelni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group