Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

SPA :)

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jakbym miała wybierać za moje pieniądze to nie wiem ...chyba wczasy... a spa to fajniebyoby wygrać Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 1:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eyesonfire napisał:
mi póki co wystarcza basen i domowe spa, czyli maseczka błotna (np. avon) smarujesz sobie nią ciało a potem się mumifikujesz... czyli obwijasz folią spozywczą ;) i tak 15 min, a skóra jak "ta-la-la" :D:D
po co przepłacac? ;)

ale wiesz, zawsze fajniej jest jeżeli ktoś się Tobą zajmie, zaplanuje Ci zabiegi, wymasuje. a co do przeplacania, to sama też bym tyle kasy nie dała za taki relaks, ale wygraną jak na kobieterii bym nie pogardziła ;D
taki zabieg sabbia med bym chętnie wypróbowała..

wind_of_hope napisał:
a ja wole wczasy za granica niz spa :P

a można połączyc i jedno i drugie - np. wczasy za granicą w spa ;p

daffi napisał:
A ja jakbym miała wybierać za moje pieniądze to nie wiem ...chyba wczasy... a spa to fajniebyoby wygrać :lol:

no no :)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a teraz kobiety slyszalam robia spa w domu.. jak to sie niby odbywa? slyszalyscie cos o tym?
Powrót do góry
biedroneczka



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 12:33 am    Temat postu: Spa w Kazimierzu nad Wisła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja byłam w tym spa - fajnie, ale bez rewelacji. Koszty ogromne - masaż tybetański kamieniami około 300 PLN. Zabieg na twarz + maseczka z alg 500PLN. Koszty nieproporcjonalne do wartosci usług. Na basenie podają sałatkę od ktorej dostalam wysypki - w salatce byly pestki z owoców i gniazda z jabłek - fuj. Standard hotelu taki sobie - widzialam niedociagniecia... Fajne sauny tam są - jedzenie w restauracji dostałam zimne - podgrzali mi w mikrofali!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group