Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

SPA :)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 6:01 pm    Temat postu: SPA :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłyście kiedyś w SPA? ja wiem, że to kosztowna sprawa, ale w sumie teraz jest tyle możliwości, moja mama teraz skubana wyczytała na farbie safira, że jak pozbiera ileś tam punktów z odpowiednio oznaczonych produktów, to weźmie udział w konkursie, gdzie co tydzień nawet może na weekend się wybrać z mężem.

ja kiedyś weszlam na stronkę jednego fajnego SPA i nabrałam chętki, ale hm.. finansów na razie nie ma. zastanawiam się, jak tam jest, jak tam dzień wygląda i czy rzeczywiście wyjeżdża się super wypoczetym ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja nie byłam,ale to jest mega luksus dla ciała,psychiki no i kieszeni !!! Ktora kobieta nbie chciałaby się tam wybrac choć raz w roku Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym chciala ale... po pierwsze moj facet pewne by sie tam nudzil, jakos go w tej roli nie widze i po drugie kasy brak...
i nie znam osobiscie nikogo kto bylby w takim spa wiec nie mam za bardzo informacji.... ja lubie takie zabiegi wiec chetnie bym sie wybrala Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 1:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja napewno faceta bym nie zabrała Laughing sama bym się delektowała ta przyjemnością Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

daffi, a jakbyś wygrała w takim konkursie jak moja mama dwuosobową wycieczkę do spa, to byś zabrała koleżankę? ja to bym się nie obraziła, gdyby moja mama wygrała i zabrała mnie a nie swojego męża ;D

a tam jest jeszcze do wygrania tygodniowy za granicą w spa, na Malcie czy w Portugalii, normalnie bajka! takie zawijanie błotkiem i masaż całego ciała o jaa..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym zabrala faceta chyba ze by nie chcial Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 1:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja pojechałabym chyba z mamą lub kumpelką ...ale narazie pomażyć Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
shinka



Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

konkurs i wygrana.. ahh marzenia Smile) na szczescie czasami nieoczekiwanie potrafia sie spelnic wiec miejmy wiare )Smile ze kiedys uda nam sie wygrac z jednym z takich konkursikow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi póki co wystarcza basen i domowe spa, czyli maseczka błotna (np. avon) smarujesz sobie nią ciało a potem się mumifikujesz... czyli obwijasz folią spozywczą Wink i tak 15 min, a skóra jak "ta-la-la" Very HappyVery Happy
po co przepłacac? Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wole wczasy za granica niz spa Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group