Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sokowirówka

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ola89



Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świeżo wyciskane soki są super zdrowe i tanie. Przykładowo pyszny sok marchewkowy, nie dość że zdrowy i smaczny to na prawdę dużo tańszy niż taki kupowany w sklepie. Sok można zrobić właściwie ze wszystkiego, więc kombinacji jest mnóstwo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psv90



Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi ale w Twoim soczku nie ma żadnych wartości odżywczych Smile Podczas wirowania powstaje wysoka temperatura (jak wiemy temperatura to tak naprawdę tarcie) która niszczy większość witamin. Dlatego powinnaś kupić wyciskarkę do soków, która kosztuje 1000-2000zł a nie sokowirówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cookiemonster



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ee... poniżej 1000 zł ten można kupić wolnoobrotową wyciskarkę do owoców...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaskada



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie te poniżej 1000 to raczej tylko do owoców, a marchewka czy burak to już zatrzymuję całą wyciskarkę. Lepiej kupić z profesjonalnego sklepu taką wyciskarkę a nie z tych marketów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cookiemonster



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bzdura, ja mam wyciskarkę za około 500 zł i wyciska wszystko: sok z buraka, marchwi, kapusty, a nawet jest w stanie zrobić olej z orzechów ;P i na razie chodzi i się nie popsuła heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaskada



Dołączył: 19 Kwi 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2016 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jakoś nie chce mi się wierzyć, można wiedzieć co to za firma? Pytanie czy to na pewno wyciskarka czy sokowirówka? Ile ma obrotów i czy wszystkie materiały są BPA-free. Znajomi mieli Phili.... i po pierwszym miesiącu wyciskania strzeliło sitko i do tej pory nie mogą dokupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KarolinA07



Dołączył: 26 Lip 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam sokowirówkę jakieś 1.5 roku. Gwarancja na rok. Sprzęt - wydawało by się znanej marki, solidny.
Nic mylnego.
Po tym okresie wymieniłam około 5 elementów, za kwotę blisko połowy wartości owej sokowirówki.
Jak się później okazało: moja sokowirówka bardzo dużo, wręcz przemysłowo pracowała. Dlatego zdecydowałam się na wyciskarkę. Też lepszą, z tych droższych. Efekt moim zdaniem bardzo dobry.
Mam już wyciskarkę ponad 3 lata. Nie było żadnych awarii a ilość soku, który pozyskuję jest nieporównywalnie lepszy niż nawet najlepszej sokowirówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group