Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

sokowirówka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcelka



Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 2:40 pm    Temat postu: sokowirówka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Korzystacie z sokowirówek? Czy taki sok jest rzeczywiście zdrowszy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 26, 2014 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domowej roboty sok? Oczywiście, że tak! Tylko, że część osób uważa iż traci się na tym część składników odżywczych, więc i tak lepiej jest zjeść owoca. Jednak z drugiej strony, gdy mamy do wyboru kupiony sok z dodatkiem cukru a ten domowej roboty to i tak różnica jest Smile Czyli odpowiedź brzmi: Tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcelka



Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co z wyciskarkami? Są droższe, ale chyba bardziej przerabiają te owoce i warzywka? Może lepiej kupić wyciskarkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Polar



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 04, 2015 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może jeszcze lepiej kupić sobie taki blender (czy jak to się tam zwie) i robić takie koktaile z miąszem. Nie każdy owoc da się tym potratkować jeśli jest sam, ale gdy damy miks owoców wychodzi naprawdę fajna sprawa.

Uwielbiam w lecie zmiksowane truskawki ze zsiadłym mlekiem schłodzone w lodówce, a jeszcze lepsze są poziomki Wink
Czasem w popołudniowy upał wolę taki napój niż zimne piwo Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lena81



Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Soki domowe są pyszne i zdrowe. Ja mam i robie soki prawie ze wszytskich owoców. Najlepsze są te na bazie marchewki + dodatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcelka



Dołączył: 18 Maj 2013
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłam wyciskarkę Huroma, mogę wyciskać nawet sok z pszenicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mataski



Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powoli przymierzam się do kupna takiego sprzętu, bo domowe soki są czymś, co uwielbiam. Tak samo koktajle owocowe, na które już niedługo zacznie się sezon Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mataski



Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2015 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, znam te wyciskarki, bo od miesięcy się intensywnie reklamują na forach. Niestety, jak dla mnie, ceny mają z sufitu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jackB



Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2015 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sokowirówka to bardzo fajne rozwiązanie. Mam i polecam. Z wyciskarką nie miałem do czynienia. Czy któraś jest lepsza? Możliwe. Na pewno są lepsze niż jakikolwiek kupny sok z konserwantami i cukrem. I 100% sok ze sklepu raczej nigdy nie jest 100% sokiem, bo by nie mógł mieć żadnych innych dodatków, a patrząc na etykietę to można się bardzo zdziwić co tam jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że taki sok jest o wiele bardziej zdrowszy niż te ze sklepu. Chociażby dlatego, że nie ma całej tej chemii i niezdrowych konserwantów oraz barwników. Sama od pewnego czasu już nie kupuję tego ze sklepu tylko wolę sobie sama w domu zrobić. Dobre są też koktajle mleczne, można je również łatwo przyrządzić. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile witamin tkwi w takich małych eksperymentach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group