Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

smak spermy a odzywianie..

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brednie?? a czemoz to?? z miesiem to masz racje ale pozostali tez maja racje co do ananasow i roznych takich Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kris22



Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slyszalam ze ananas osladza smak spermy:D ale nie wiem nie pije:)poza tym nie wiem czy moja Kobieta chcialaby polknac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 25, 2007 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ananas osladza sperme wiem bo smakowalam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Mar 26, 2007 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe potwierdzam zdanie pituszki Very Happy
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marcyś



Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Slask
PostWysłany: Sob Mar 31, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

----------edit by drapaka--------
Twój post został skasowany, ponieważ jego treść była na granicy z ofertą matrymoniąlną a napewno nie na temat tu poruszony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wind Wink

A po ilu godzinach czy dniach zmienia się smak? To jest działanie na "pstryk" czy po kilku dniach? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie to trzeba jakis czas napewno praktykować bo tak z dnia na dzień to się ni da
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
połykanka



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenia z dietą-minimalne zmiany. Każdy man ma własny charakterystyczny smak,a zapach jest zawsze brzydki, wiec nie biorę spermy na ciało tylko do buzi i połykam. Zawsze miałam trochę niechęci, dopiero kilkudniowy, intensywny trening sprawił, że nie mam żadnych problemów ze smakiem i połykaniem. Patrz
http://polykaj.pl/dlaczego-nalezy-polykac/ .
Życzę smacznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slodkaprzyjemnosc



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 12:31 am    Temat postu: Re: smak spermy a odzywianie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROBLEM Z GŁOWY
UWAGA NOWOŚĆ do wszystkich zainteresowanych [kobiet i mężczyzn ]
SMAK I ZAPACH SPERMY - JABŁKOWY teraz więcej przyjemności z sexu posiadam takie tabletki są one 100% naturalne składniki to różne owoce
[żurawina,jabłko,mangowiec,jagoda,wiśnia i wiele innych ]Anty bakteryjne własności, promuje niższy cholesterol,pomaga systemowi immunologicznemu ciała,zawiera Omega 6 i Omega 3 ,pomaga w rozwoju zdrowych stanów snu. 60 Wegetariańskich kapsułek.opakowanie wystarcza na 1 m-c tabletki sie bierze 2 razy dziennie rano i wieczorem miedzy posiłkami.Jeżeli chcesz ulepszyć twoje życie sexualne z twoim partnerem i doznać większej przyjemności musisz to mieć .Posiadam też
takie same tabletki dla KOBIET SMAK I ZAPACH CYTRUSOWY .Zainteresowane osoby proszę o kontakt GG-11152574 lub mail slodkaprzyjemnosc@googlemail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ufafaza



Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 28, 2011 11:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiele ciekawych informacji dotyczących jakości spermy można znaleźć na usuwam Gosia85

p.s. dodatkowo można zobaczyć nagranie oddawania spermy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group