Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

smak spermy a odzywianie..

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel e-g



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 9:34 am    Temat postu: smak spermy a odzywianie.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam pytanie :] Wiec chodzi mi o smak spermy... moja dziewczyna mowila zawsze ze mam slony smak i jej to odpowaiadlo, jednak od paru dni smark spermy zmienil sie na gorzki (juz nie jest taki slony) i dziwny... co moze byc tego powodem? Smile Przyznam sie ze za duzo ostatnio cherbat pije. Jakies 2 dzeinnie i to chyba zmienia smak spermy na gorzki, czy to prawda? Wogole jakie sa kryteria tego jak mozna zmienic sperme, od czego zalezy co nalezy jesc?

Czekam na wyczerpujaca odpowiedz Smile Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest pewna sztuczka.
Smak nie wpłuywa na zapłodnienie, czy plemniki itd. Lecz owszem można zmieniać go.

Zależy to od nawodnienia organizmu, nie tylko ilością lecz tak jak zauważyłeś również od składu napojów które sie pije.

Palnie też źle wpływa na smak, te czynne jaki i bierne.
Jeść owoce, ale bez prezsad, cytrusy zwłaszcza, pić wode mineralną nie gazowaną, być wysportowanym (chodzi tutaj nie o jakieś mordercze trening, ale jakieś spacery, Joging, jazde na rowerze, aby sie wogóle ruszać).

W tedy można sobie eksperymentować ze smakiem.

Wiesz, przestawianie całego trubu życia po to aby zmienić smak, hmmm no troche nie adekwatne. Chodz jak ktoś chce to może poeksperymentować, jak najbardziej.

Lecz pamiętaj ze niech to będzie raczej przyjemna zabawa niż katorga dla Ciebie aby zmienić to.

Nie da sie określić że przy jedzeniu i piciu tego i tamtego smak będzie taki. Poniważ każdy smak odbiera troche inaczej, owszem coś goszkiego jest goszkie ale w różny sposób, coś co dla Ciebie jest słodko kwaśne np. dla twojej dziewczyny może być bardziej słodkie z posmakiem kwaskowości.

Tak samo jest z tym odżywianiem, zazwyczaj efekt jest ujednolicany, lecz nie określe Ci czy po zjedzeniu załużmy 2 pomarańcz i dziennie i jednego kiwi co 2 dzień uzyskasz tkai a nie inny efekt. To sprawa indywidualna każdego organizmu męskiego.

Sam znam takie eksperymentowanie i wiem że to nawet całkiem fajna zabawa.

Życze przyjemnych doznań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę jeść ananasy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel e-g



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 11:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe dzieki dzieki Wink ale wiesz ananasy zmieniaja smak nasienia niby na slodki, wiec ja takiego nie chce bo dziewczynie nie pasuje Razz Wink Ona woli slony, bo slodki jest za mdly dla niej... :] pozdro Wink oczywiscie poeksmerymentuje Smile

P.S. ponoc jedzenie ostrych potraw zmienia smak na slony ? prawda ? Smile czy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malg_a



Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 2:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ojej, kącik kulinarny ;p ja wole sperme na słodko, a ja na słono ;p Smile

a tak poważnie to rzeczywiscie faktem jest że smak się, zmienia.

nawet gdzies czytałam że smak nasienia był rodzajem fetyszu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Malg_a napisał:

nawet gdzies czytałam że smak nasienia był rodzajem fetyszu


Słowo fetysz oznacza uwielbienie Wink więc i może był uważany za coś co można uwielbiać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Malg_a



Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"de gustibus non est disputandum" ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kendrik



Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ponoc slony smak mozna wzbogacic zajadajac chipsy serowo-cebulowe:>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 11, 2007 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno gozki smak ejst wtedy kiedy facet pali papierosy Wink a tak na amrginesie ja wole slodki smak Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tracer



Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj boze boze,ale piszecie brednie,jezeli chcesz zmienic smak spermy poprostu nie jedz mięsa ,lub jedz(jesli aktyalnie nie jesz)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group