Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skąd wziąźć siłe do życia ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem,czy moja wypowiedz pomoże Tobie.Ale ja też kiedys nie raz miałam myśli samobójcze,nie raz szłam się "rzucac" ze skał.Po kilku takich razach doszło do tej mojej łepetyny,że nie jestem sama,że komuś sprawiłabym ból odchodząc.Ja wybrałabym najprostrze rozwiązanie,odebrałabym sobie życie,ale co winni są moi bliscy,dlaczego miałabym zadac im ten ogromny ból i ciągłe pytania dlaczego?
Doskonale wiem o czym piszesz,lękach,nocnych koszmarach,to wszystko przerabiałam,nie jest łatwo,nie raz to wraca,ale ja się nie poddam nigdy.Co mnie nie zabiło wtedy to napewno dało dużo sił do życia.
Zdecydowanie lepiej wychodzi mi mówienie,niż pisanie,nie mogę też oddac tego wszystkiego co czuję i chciałabym Tobie przekazac.
Nie zabrzmi to na miejscu,ale jesteś młoda,daj sobie szansę.Jak chcesz to służę pomocą,też jestem z południa. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgodzę się z powyższym, dziewczyna napisała całą prawdę. Myśli o bliskich dopadają wtedy, gdy chcesz sobie coś zrobic, zniknąc, uciec... to działa na pewno na osoby wrażliwe.. Daj sobie czasu na przemyślenie tego kim jesteś, ale bądź optymistką, myśl pozytywnie. Nie zadręczaj się, nie obwiniaj, nie wyszukuj bez potrzeby wad, kompleksów itp bo każdy je ma, za to mało która osoba ma dużo jakiś cech pozytywnych, takich jakie Ty masz, jakie ma ktoś jeszcze inny. Jesteśmy ludźmi, a Ty może jesteś naprawdę wyjątkową osobą, ale nie dajesz sobie właśnie "szansy"... Bo dawanie sobie szansy nie jest myśleniem o samobójstwie, a własnie walka z nim, wmawianie sobie, że prędzej czy później ja się odnajdę w życiu, jeszcze będzie tak, że sobie sama pomogę SmileWink ktoś mi pomoże o czym mi się nawet nie śniło i takie tam:) główka do góry :*
ps. chciałoby się więcej napisac, ale zrobi się nudno, po drugie próbowałam wyrazic to wszystko co chciałam Ci przekazac w tym poście..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MagdaJ



Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Justyna 86-odezwij się Exclamation co u Ciebie słychac Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Byczek17Mp



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widać,ze bardzo chcesz byc zdrowa.Ty a najbardziej Twoja psychika padła i nie ma sił do walki:(Przydałby Ci sie ktoś bliski komu mogłabyś się zwiarzac i ta osoba podtrzymywałaby Cię na duchu...Samemu jest zawsze bardzo trudno...Porada lekarza bardzo by Ci się przydała ale jeżeli nie chcesz tego to rozmawiaj dużo o swoich problemach bo w szpitalu nikt Ci nie pomoże jest tam gorzej.....Trzymam kciuki za to zeby Ci sie udało zobaczyć jakie zycia czasem jest piękne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group