Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Skąd wziąźć siłe do życia ?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 6:10 pm    Temat postu: Skąd wziąźć siłe do życia ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie bo już nie daje sobie rady.
Co mam zrobić, żeby moje życie w końcu nabrało kolorów, bym ujrzała jakaś iskierke nadziei na lepsze jutro, by znaleźć swoj cel sens istnienia.
Naprawde jestem coraz dalej zycia i blizej smierci.
Juz nic nie ma dla mnie znaczenia, wszystko widze w odcieniach szarosci i czerni.
Chciałabym wziążć sie w garc ale za kazdym razem konczy sie to wielka klapa, i zagłebianiem w coraz to wiekszej rozpaczy.
Już nie wiem co robić.
Nie chce iść na leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama sie nie uzdrowisz...koniecznie musisz zasiegnac porady lekarza Exclamation .
Masz chłopaka? moze we 2jke byłoby Ci raźniej? a tak jestes sama ze swymi problemami.. forum Ci nie pomoze, lekarz jak najbardziej. Czego sie obawiasz? tego co powie? czy jak... Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z kolezanki wypowiedzia Exclamation Tez uwazam ze powinnas zazyc porady lekarza.. on napewno cos na to poradzi i powie co dalej z tym zrobic.
Powrót do góry
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam chłopaka od 4 miesiecy jestem sama i niby jest ktos, ale dla mnie chyba to juz nie ma znaczenia.
Nie wiem sama czy sie boje konfrontacji z lekarzem...
Ale chyba nie wiedziałabym od czego zaczac, co on sobie o mnie pomysli, ze jestem jakas walnieta nastolatka ktora wyolbrzymia swoje problemy... ?
moze to i nie jest zły pomysł.
ale jezeli juz miałabym isc do tego lekarza to nie chce isc tam sama.
i watpie zeby znalazł sie ktos chetny i taki z ktorym chciałabym tam pojsc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mieszkasz w trójmieście to ja moge z Tobą pujśćVery Happy napewno jest ktoś w Twoim życiu kto sie interesuje z kim rozmawiasz jak to Ty nazwałaś "niby ktoś" popros tego niby ktosia żeby z Toba poszedłVery Happy
a w gańsku nawet wiem gdzie jest poradnia pedagogiczna bo byłem Very Happy mamusia mnie zmusiła żebym poszedł jak byłem małyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zielona Mila



Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Hadesu ...
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 7:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh niestety mieszkam w Beełchatowie.
A co do tego niby ktosia to niechce go słoszyc, no bo chyba nie bedzie chciał miec nic wspolnego z wariatka ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 7:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do wariatki to ci jeszcze dalekoooooooooooo ;] pogadaj z nim;]i sie okaże czy jest godny zaufania


---edit by Wind_Of_Hope---
-- Prosze nie spamować --. Mikmik ta wypowiedz nic nie wnosi. postaraj sie opanować i jak chcesz cos dodac to rob to z rozsadkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym pos lekarza zeby porozmawiac to wazne zeby ci sie od nowa chcialo zyc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Gru 15, 2007 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zeby zachcialo sie od nowa zyc..to trzeba najpierw znalezc w sobie sile do rozmowy i wyrzucic z siebie wszystko tzn porozmawiac z kims. Opowiedziec o swoich problemach i myslach ktore mecza dana osobe.. Rolling Eyes a ja osobiscie uwazam ze w tego typu sprawach forum nie pomoze a czemu Confused bo ciezko jest rozmawiac przez tzw "szklana szybke" (czylo monitor).. trzeba poprosti usiasc z kim i zaczac normalnie rozmawiac.. na forum jest to niemozliwe. Tym bardzeij w takiej sytuacji.
Powrót do góry
justyna86



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdzies na poludniu...
PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 5:23 pm    Temat postu: pomozcie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moj pierwszy post. zawsze patrzylam na cos takiego z ogromnym dystansem a teraz i na mnie kolej. tylko szkoda, ze w takiej sprawie Sad
pewnie nie jedna osoba pisala juz jak to jej zle, jak cierpi. ja nie chce tak pisac. chce tylko zeby ktos mi pomogl odnalezc siebie... odnalezc sie w tym co mnie spotkalo(nie pytajcie o co chodzi-to banal) ale ja jestem za slaba i coraz czesciej mysle o smierci. gdybym zniknela, wszystkim dookola byloby latwiej zyc. nie popelnie samobojstwa (chyba) bo jestem tchorzem, boje sie bolu i momentu przejscia na tamta strone... a moze ktos zna metode latwa,szybka i skuteczna?? POMOZCIE. ja chce zyc ale nie mam po co i dla kogo,brak mi celu.... nocne koszmary, leki- nie chce tego znow przezywac (leczylam sie juz na depresje). boje sie, ze znow mnie to dopada. tak bardzo sie boje zyc... NIE CHCE pocieszenia. zbyt wielu ludzi to robi a potem odchodza w swoja strone.prosze tylko o jakas rade


------edited by emilka-----
przyłączyłam temat do najbardziej odpowiadającego problemowi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group