Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Siłownia i dieta

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baSior



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 8:51 am    Temat postu: Siłownia i dieta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam wielki problem. Mam 17 lat i waże około 100kg ;/ Wiem to bardzo dużo ale nie widać tego po mnie na serio. Ale mniejsza. Zacząłem odwiedzać siłownie ponad to robię już 3 raz Areobiczną 6 Weidera. 2 razy już ukończyłem cały cykl. Nie mam zamiaru zrzucić i być chudym patykiem. Chcę się wyrzeźbić na klacie bo biceps to mam całkiem niezły więc bicepsu nie potrzebuje. Ostatnio kolega mi powiedział że najlepiej jakbym zrzucił pare kilo i wtedy się rzeźbił a na siłowni mi mówili że mam się fajnie bo mam masę i fajnie będą efekty. Chciałbym was prosić o rady co do diety i ogólnie o opinie co wy o tym sądzicie? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cecylia Sztabowska



Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz masę to wystarczy rzeźbę zrobić, schudnąć parę kilo i będzie dobrze aczkolwiek nie widzę Cię na oczy więc też ciężko ocenić Wink

----usuń odnośnik do strony w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula1230



Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Sie 18, 2013 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra dieta i cwiczenia i mozesz miec swietna figure!
----usuń odnośnik do strony w podpisie----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Juvital_pl



Dołączył: 23 Maj 2013
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz zrzucić zbędny tłuszcz- tutaj pomoze Ci dieta oraz trening aerobowy,rzeźbę zaczniesz robić potem,wtedy w grę wejdą ćwiczenia typowo siłowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iryssek77



Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na początek zmiana diety plus ćwiczenia wzmacniające mięśnie i pozwalające spalić tkankę tłuszczową, czyli bieganie, pływanie, jazda na rowerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MariuszRyłko



Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak zaczynałem to robiłem 4 treningi na siłowni w tygodniu = rozciąganie i do tego dieta oparta na dużej ilości węgli Smile no i suple jak np:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zazula



Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej, żebyś poradził się specjalistów, którzy Cię przygotują do treningów, będziesz odpowiednio rozciągnięty, będziesz wiedział, że Twoja masa jest odpowiednia. Poszukaj jakiś ośrodków, które tym się zajmują. Wiem, że np Centrum Medycyny Sportowej w warszawie organizuje jakieś przygotowania do treningów i sezonów sportowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MariuszRyłko



Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie racja lepiej jak skoczysz do specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AnnaRe



Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Wto Lut 11, 2014 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez równowagi pomiędzy tymi dwoma rzeczami, możemy w prosty sposób przeciążyć organizm. Niewłaściwa dieta + wysiłek fizyczny i w prosty sposób nasze mięśnie nie będą miały najważniejszych składników odżywczych, dzięki którym się regenerują i wzmacniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marekkuc



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 11, 2014 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz jak najbardziej się odtłuścić - poziom 10% tkanki tłuszczowej to dobry poziom dla przeciętnego człowieka, żeby ruszyć z budową mięśni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group