Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Siłownia i dieta

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arek Rymanowski



Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz przede wszystkim trenować duże partie mięśniowe. Sam widzisz, że męczysz się z 6 weidera i efektów nie widać, prawda? No właśnie. Ćwicz nogi: uda są duże. Ćwicz plecy, ćwicz klatkę piersiową. Rób przysiady, martwy ciąg, podciąganie na drążku, pompki, wyciskanie (choć te już mniej, pompki lepsze). Do tego interwały, jeśli aeroby Ci nie pomagają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rehabilitacja Domowa



Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

baSior najlepiej będzie dla Ciebie jak rzeczywiście na początku pozbędziesz się paru kilogramów, żeby nie przeciążać zbytnio stawów. Polecam, żebyś zaczął ćwiczenia aerobowe od marszobiegów (na początek minuta biegu, minuta marszu, z czasem zmiana proporcji - więcej min biegu mniej marszu) i to będzie najkorzystniejsza i najszybsza forma na spalanie. Pamiętaj też, żeby trening utrzymywać na tętnie ok 120-130 (czyli porównując, żeby to bylo tempo, gdzie podczas biegu będziesz mógł z kimś rozmawiać), bo wtedy organizm nie wchodzi na trening cardio (krążeniowo-oddechowy, czyli kiedy się tak męczymy, że aż mamy przeogromną zadyszkę) tylko zostaje na etapie spalania. A później stopniowo możesz zacząć wprowadzać ćwiczenia wzmacniające na rzeźbę ciała i odpowiednich grup mięśniowych.
Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sucharek



Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówcie co chcecie, praca nad sobą owszem, ale dobra dieta to podstawa. Nie stracisz tak szybko na masie, jak będziesz dalej jadł smażone i tłuste. Ja mam problemy ze zdrowiem, stąd skorzystałem z diety dedykowanej - .Dodatkowo wykupiłem sobie programy treningowe. Efekt jest - wow Shocked Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja biegać nie mogę ze wzg na moje kolana ale za to planuje kupić sobie rolki tak strasznie je lubiłam w czasach ''podwórkowych'', mam sporo ścieżek wokół osiedla więc będę jeździć. U mnie 12 kg mniej na liczniku :Smile Niestety ostatnie 1,5 miesiąca to była walka z wiatrakami bo znów brałam takie tabletki że apetyt był kosmiczny ale już wszystko się uspokoiło. No i mogłam wrócić do ćwiczeń więc godzinę dziennie ćwiczę sobie albo Mel B albo Chodakowską. A i wczoraj doznałam szoku jak założyłam kieckę na wesele jeszcze na koniec kwietnia była dość mocno dopasowana a wczoraj luz nawet było widać że jest ciut za duża ;Wink Chciałabym jeszcze minimum 10 kg mniej ale to może być trudne...
Zastanawiałam sie również nad liposukcją body jet na brzuszek https://klinikamagnuccy.pl/odsysanie-tkanki-tluszczowej-body-jet/

Może ktos z Was zdecydował się na zabieg i opisze czy efekty są dobre?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roman77



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, przecież zdrowie zawsze powinno być priorytetem. Nie wyobrażam sobie innej możliwości. Najlepiej udajcie się do https://www.fitmedica.pl/medycyna-sportowa-badania-sportowe-warszawa-dorosli/ by wykonać badania sportowe. Bez tego i tak nie podejdziecie do żadnych zawodów, pamiętajcie o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 08, 2019 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama jakiś czas temu wprowadziłam dietę bezglutenową i polecam ją praktycznie każdemu kto się nad nia zastanawiał
czuję się o wiele lepiej
mam wiecej energii
nie mam bóli brzucha i problemów żołądkowych jak wcześniej
i co najważniejsze schudłam ( nie bylo to moim głównym celem ale widzę u siebie znaczną róznicę na plus jeśli chodzi o moją wagę....)
Produkty bezglutenowe są powszechnie dostępne:
https://bezgluten.pl/sklep/wyroby-cukiernicze-bezglutenowe/1800-ciastka-bez-cukru-bezglutenowe-130-g.html

Na przykład w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group