Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sex codziennie

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 3:11 am    Temat postu: Sex codziennie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obudzilam sie w srodku nocy ... nie moglam zasnac. Kiedy wstalam moj facet sie przebudzil i zapytal "dokad idziesz kochanie?" Odpowiedzialam ze ide do drugiego pokoju bo nie moge spac a nie chce go budzic ciaglym przewracaniem sie z boku na bok.

Wstal kilka minut pozniej. Posiedzielismy chwilke i czulam sie winna ze musial wstac ... co moglo go sklonic do spania? Sex?
Mam ostatnio sporo problemow na glowie.
Moze dlatego trace ochote na igraszki, ale seks przeciez potrafi odprezyc.

Na poczatku naszej znajomosci w okolo 95 procentach potrafilam podazac za jego libido. Obecnie wydaje mi sie ze seks conajmniej raz w ciagu dnia to dla mnie za duzo.

Wlasnie skonczylam czytac artykul na temat ksiazki "365 Nights". Autorka ksiazki postanowila dac swojemu mezowi prezent w postaci zobowiazania ze przez caly rok kazdego dnia beda sie kochac.

Co wy o tym myslicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przeczytalam Twojego posta dwa razy i chyba chciałaś zapytac "co mogło go skłonić do wstania" bo inaczej go nie rozumiem...
Jesli wstal za Toba to z jednej strony dobrze bo posiedzieliscie razem, pewnie byl ciekaw co sie dzieje.
Czy chodzilo mu o seks? Chyba malo kto Ci odpowie, nie znamy przeciez Twojego faceta, jego charakteru, nic! To skad mozna wnioski wyciagac Smile

Jesli nie masz ochoty na codzienne igraszni, to powiedz mu ze na razie przez jakis czas bedziecie sie powstrzymywac o seksu, pieszczot i masturbacji. Ja mialam podobnie, zarzadzilam swojemu celibat na tydzien, ale po dwoch dniach juz musialam go odwolywac Razz

Pozdrawiam Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej rozpisze ten fragment

"Wstal kilka minut pozniej. Posiedzielismy chwilke i czulam sie winna ze musial wstac ... co moglo go sklonic do spania? Sex? "

Wstal bo w lozku mnie nie bylo. Posiedzielismy chwilke ale kazde osobno ... i czulam sie winna ze nie leze bo jak bym lezala to by tez lezal. Szukalam sposobu by go uspic. Jedyna rzecza, ktora go sklania do w lozku jest seks ...

Ja czasem zarzadzam celibaty i raz jak zarzadzilam z rana celibat to do wieczoru udalo nam sie trzy razy ...

Byl przytoczony fragment gdzie autorka ksiazki informuje iz w 320 dniu jej maz stwierdzil iz on nie ma ochoty na to, ze mieli wystarczajaco duzo seksu wczesniej by sobie ten dzien odpuscic. Dodala ze ona by takich dni duzo wiecej z checia opuscila.


W moich poprzednich zwiazkach seks zdarzal sie raz na jakis czas a w tym praktycznie codziennie i zastanawiam sie czy to nie jest za czesto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

caly w tym ambaras zeby dwoje chcialo na raz...

Nie mozesz sie zmuszac do seksu przeciez ;/ od tego jeszcze bardziej Ci sie nie bedzie chcialo, a przeciez nie o to chodzi. Musisz z nim porozmawiac, powiedziec ze to dla Ciebie za czesto jesli tak czujesz.
Nie ma zadnych wyznacznikow ze codziennie to za czesto, a raz w miesiacu to za malo, wazne jest zeby w zwiazku obojgu partnerom bylo dobrze i zebyscie sie kochali wtedy kiedy oboje macie ochote Smile
Trzymam kciuki zeby bylo dobrze! : *
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tvisha po co Ty te badziwie czytasz? napisza jakies głupoty a potem przekładasz to na Twoj zwiazek...
;/;/ nie lepiej doswiadczac wszystkiego sam na sam bez zadnych ksiag?

Dodano po 1 minutach:

1 w ciagu dnia to za duzo..hm... ja mysle ze to kwestia tego ze mieszkacie ze soba i widzicie sie non stop, chata jest ciagle wolna. inaczej bys mowila gdybys za sciana miala rodzicow...wtedy ochota na sex murowana..
a tak? dzien dnia to samo, wiec nie dziwie sie ze czaaaaaasem moze sie nudzic Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to by oznaczalo ze na starosc to normalne ze powszednieje seks a tym czasem niektore pary potrafia nadal rżnac sie jak norki czy tez kroliki.

A co jesli mialabym dzieci ... sadze ze wtedy seks by zszedl z pierwszego planu na zawsze. Nasze zycie partnerskie przestalo by sie ukladac i dzieci tez by na tym cierpialy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja kocham się ze swoim chłopakiem nawet 4 razy dziennie i jeszcze nam się nie znudziłoSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawi mnie jak dlugo jestescie ze soba i ile masz lat.

My tez potrafimy po kilka razy pod rzad jak mamy duzo czasu, ale po co sie tak przechwalac?
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehehhe własnie..co za roznica po ile razy...
tez bym chciala wiedziec ile lat..obstawiam 17 - 18... wiadomo ze małolatom sie chce wiecej... Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmartwię was bo mam 25 lat. i jestem ze swoim chłopakiem od 3 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group