Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sex codziennie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak samo mozesz wysnuc swoj "zyciowy" wniosek i twierdzic iz to libido kobiece sie nie zmienia i to facet ma sie dostosowywac :/
w zwiazku nikt nikomu nie powinien sie podporzadkowywac! Komspromis i partnerstwo jest kluczem do udanego zwiazku...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok laski nie kłocic sie Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale tu nikt sie przeciez nie kloci Smile
tylko trochu dziwna ta sytuacja z meskim libido...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 08, 2009 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to sie upieram ze to dziwniejsza sytuacja z moim ... w kazdym zwiazku tak mialam. Na poczatku szybko szybko i najwiecej ile sie da a pozniej coraz zadziej i zadziej i ostatecznie zwalalam wine na faceta ze nie wie jak mnie zachecic. Co by nie robil to ja i tak nie chcialam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aloe po co się aż tak obwiniać??? może Twoje spadki libido zawsze są spowodowane jakimiś czynnikami zewnętrznymi? a może po b.częstym seksie Twój organizm zwyczajnie ma ochotę na przerwę...Smile nie ma się czym martwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac przed moim wyjazdem zaczelo byc lepiej... tzn zdalam sobie sprawe ze poprostu chlopak nigdy nie wiedzial czy mam ochote czy nie mam i sama prowokowalam dziwne sytuacje a potem uciekalam.
Teraz odpoczywamy od siebie i wszystko jakos mi sie uklada.

lidka a mozesz mi powiedziec czy sex codziennie sie nie nudzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidka_a



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Lubawa
PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście że się może znudzić....ja miałam taki okres w swoim życiu że codzienny sex wpłyną na to, że po jakimś czasie nie miałam na niego ochoty. wtedy to wraz z moim facetem po prostu odpuściliśmy i skupiliśmy się na pieszczotach (nie mylić z pettingiem).. po prostu mieliśmy zamiar bardziej rozbudować sfere uczuciową - chociaż i tak jesteśmy ze sobą b.b.blisko... a po pewnym czasie znów nabrałam ochoty na seks

czasem warto-gdy czuje sie znudzenie lub mniejszą ochote- zamienić seks na coś innego, bądź starać się skupiać na aktywnym spędzaniu czasu wolnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babajaga82



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seks codziennie moze sie znudzić. mówię to ja- kobieta 23 lata, będąca w ponad 5 letnim związku, mieszkająca z TŻ od ponad roku. Zaś jemu się nie nudzi, to chyba seksoholizm Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka seksoholizm tylko facet Very Happy Razz He he he Wink

A seks może się znudzić jak najbardziej. Ja miewam tak, ze przez długi czas mogę non stop a później na jakiś czas w ogóle nic kompletnie Smile To jest normalne Smile Na to ma wpływ wiele czynników Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pysia2



Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 1:50 pm    Temat postu: odświerzam temat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam parę pytań, z mężem będziemy się starać o dziecko i czy przy tym że kochamy się może nie codziennie chociaż czasami jest codziennie, to trzeba czekać aż się te plemniczki uzbierają?? Razz jak to z tymi plemnikami jest? można się kochać codziennie a po kilku dniach starać się o dzidziusia??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group