Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sex a stres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ogóle coraz wiecej osób je suplementy diety, na wszystko już są. na paznokcie na stress na włosy na chudnięcie na potencje tez, ale co innego łykac sobie jakąś witamine c na odchudzanie a co innego na tak wazny problem jak potencja.

a zeby nie odbiegac od tematu <strach przed emilkąRazz>, na stress są jakieś ziołowe bez recepty ale watpie zeby na sex cos takeigo pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o pierwszy raz to wydaje mi się, że pierwszy sex zawsze wiąże się ze stresem.. i tego nie unikniemy. taki stres może zblokować partnera co spowoduje u niego zaburzenie erekcji. napewno w takiej sytuacji leki typu maxigra nie mają zastosowania ale gorzej jak ten stres sę wciąż będzie utrzymywał i każde zbliżenie będzie kończyło sie fiaskiem...

a ziołowe leki na stres... nie wiem czy działają.. ale może warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 4:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pewnie działają tak jak ziołowe leki na potencjęRazz roślinka roślinką ale bez profesjonalnego wsparcia leków takich jak maxigra o ktorej wspomniałas, to niewle bedzie. a to jest tak ze robi sie spirala, niepowodzenie napędza stres a stres kolejne niepowodzenie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem, że wysoki poziom stresu może być przyczyną bardzo wielu problemów zdrowotnych na czele z seksualnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz jakies sposoby na walke ze stresem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meryl



Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stres - stresem, ale być może chodzi tu o depresję, która również bywa przyczyną impotencji, a prócz tego jest sama w sobie poważną chorobą. Warto się nad tym zastanowić i gdyby okazało się, że to jednak depresja lepiej nie zwlekać i od razu odwiedzić lekarza, bo to jest podstępna choroba rujnująca życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fluff



Dołączył: 31 Lip 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 12:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stres i schorzenia z nim związane powoli stają się problemem cywilizacyjnym - zanika u nas umiejętność efektywnego odpoczywania, a przemęczony organizm nie radzi sobie z problemami... Całkiem naturalny ciąg przyczynowo-skutkowy. Do tego może dojść do depresji, która w lekkich stadiach jest dla większości ludzi w ogóle niezauważalna. Więc trzeba bardzo się pilnować i jednak kontrolować swoje zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

meryl napisał:
Stres - stresem, ale być może chodzi tu o depresję, która również bywa przyczyną impotencji, a prócz tego jest sama w sobie poważną chorobą. Warto się nad tym zastanowić i gdyby okazało się, że to jednak depresja lepiej nie zwlekać i od razu odwiedzić lekarza, bo to jest podstępna choroba rujnująca życie.


Faceci nie mieliby takich problemów ze wzwodem, gdyby u nas była tak popularna wizyta dla panow u seksuologa jak dla pan sa wizyty u ginekologa. Większość problemów jest łatwych do zdiagnozowania i pokonania, ale potrzebna jest często pomoc specjalisty. A u nas? Kto chodzi do seksuologa? Temat bardziej tabu niż by się mogło zdawać. a poźniej w łóżku tragedia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zzzz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam was mam male pytanko czy w ostatni dzien okresu mozna zajsc w ciaze ? i czy wogole w okres jest to mozliwe ? bo niewiem i prosze o odpowiedz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zzzz inny dział Very Happy

ja hm od 2006 wogóle o sexie nie myślałam... powód - depresja i psychotropy :/
teraz jest lepiej bo te świństwo odstawiłam Smile

a co do stresu - hm sex mnie stresuje Very Happy tzn obecnie nie jestem gotowa na dziecko i unikam sexu jak mogę. jak będę pragnąć dziecka to wiadomo Very Happy jazda na całego Wink

mi jeden z lekarzy polecił chodzić do seksuologa - przez ten mój lęk przed sexem...
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group