Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sex a stres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czego tu sie wstydzić? każdy predzej czy pozniej bedzie miał problem ze wzwodem! a kiedy to jest temat tabu, pojawia sie panika i wtedy penis nawet nie drgnie! trzeba byc dla siebie dobrym i nie napedzac sie dodatkowo. Faceta nie okresla to czy ma wzwod czy nie, tylko to czy potrafi sobie po męsku poradzic z życiem. Do lekarza a nie marudzić w kącie!

Dodano po 2 minutach:

a złoty środek też widziałem, i myślałem że zdechne ze śmiechu! Moja kumpel a ma dziadka kozaka, który tak łyka te tabletki i bardzo lubiany jest w bloku:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt w złotym środku sporo o maxigrze mówią. dobry film nawiasem mówiąc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 2:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mi się najbardziej tam podobało to że wreszcie ktoś gada o sexualności. Tzn że wreszcie pojawia sie gej, i jakies inne tematy poza cudowną miłością
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wogóle o seksualności coraz więcej się mówi, ruszyła też kampania edukacyjna o seksualności w społeczeństwie. polecam fajne wypowiedzi lekarzy -----linków na forum nie podajemy. emilka------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 1:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, w wawie była nawet konferencja w ktorej palikot mowił o sexie w polityce:DVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o... szkoda że nie jestem z Warszawy, chętnie bym posłuchała co miał ciekawego do powiedzenia.

a byłes na tej konferencji? był jakiś znany seksuolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Było dużo interesujących osób. Najbardziej mnie rozwalał Bralczyk, który mówił o języku sesualnym i nazwyaniu czynności. Poza tym było o sexie w filmie o rolach kobiecych, naprawde było czego posłuchać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda, że rzadko takie konferencje są organizowane, przynajmniej w moim mieście nigdy Sad wszak nadal temat sexu, temat potencji jest tematem... rzadziej poruszanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BooB



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 2:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, ja ci powiem, że byłem naprawde zaskoczony i nie czaje czmu wiecej młodych osób nie idzie na takie spotkania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy był poruszany temat tabletek na potencję? bo mam wrażenie że ostatnio modne jest łykanie tych wszystkich ziołowych afrodyzjaków.


troszeczkę zaczynacie odbiegać od tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group