Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rozstępy - co poradzić

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masla do ciala - przede wszystkim postaw na dobre nawilżenie. Sa masla do ciala z [zakaz umieszczania reklam], ktore swietnie nawilzaja skore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrycjaknut



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi pojawiły się rozstępy na biuście - przez tabletki anty strasznie nagle mi urósł i tak się to skończyło :/ Jestem tym załamana bo to akurat był mój duży atut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariagryka



Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To bardzo współczuje, bo ja mam na biodrach kilka (też nagły przyrost wagi) i nawet nie liczę, że się ich pozbędę kiedykolwiek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiktoriamadak



Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 21, 2015 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozstępy to bardzo podstępne stworzenia, ciężko się ich pozbyć i najlepiej zapobiegać i smarować się balsamem czy oliwką żeby utrzymać skórę w dobrej kondycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniaW.



Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety rozstępy są niemal nieuleczalne. Nie da się ich ot tak pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ZdrowaPolka



Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 11:31 am    Temat postu: rozstepy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłam ze sprawą rozstępów u mojego dermatologa, pani doktor powiedziala, że na takie "stare" rozstępy właśnie nic nie mozna poradzić, bo one powstają kiedy skura nagle musi zostać naprężona, czyli np kiedy szybko rośniesz a przy tym mało ćwiczysz (tak powstały moje), lub w czasie ciąży...
Najlepiej jest stosować produkty dla kobiet w ciąży przeciw rozstępom, ja używałam swego czasu tego kremu i zrobiły się troszkę mniej widoczne, no ale dalej są. Musisz się przyzwyczaić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milena993



Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 9:13 am    Temat postu: Medycyna estetyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zainteresowałabym się na twoim miejscu zabiegami medycyny estetycznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KasiaeM124



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 11:47 pm    Temat postu: Re: ReerReee Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo przydatnych informacji, na pewno z którejś skorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group