Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Różowe wypustki przy wejściu do pochwy

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
litlle_black



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 4:07 pm    Temat postu: Różowe wypustki przy wejściu do pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Proszę o odpowiedz kobietki które byc może juz to przechodziły. Otóż zauważyłam że przy moich wargach sromowych mniejszych zaraz przy wejsciu do pochwy pojwiły się malutkie rózowe wypustki.. czasami swędzą.. Upławów nie mam.. ewentualnie niekiedy sa białe i obfite..ale w każdej fazie cyklu są inne. Czyli mozna uznac że jest to normalne.. Za to niewiem skąd te krostki.. Mam stałego partnera od 3 lat..przestrzegam higieny.. Drogie kobietki czy któras z Was spotkała sie z czymś podobnym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litlle_black, ja kiedyś miałam drobną krostkę tam, ale sama mi zeszła .. uważam jednak, że powinnaś udać się do ginekologa - w końcu od tego jest, zajmuje się takimi sprawami Wink podane objawy mogą mieć podłoże alergiczne, nie nie można też wykluczyć zapalenia .. czasami alergia wiąże się ze zmianą np. środków higienicznych, piorących czy bielizny (np. barwiony materiał) .. a długo to trwa ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
litlle_black



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Własnie zapisałam się do gina,ale dopiero za tydzień był wolny termin.. Kiedyś pamiętam ze 2 miesiące temu była jedna mała plamka.. nie dawała znać o sobie.. nie swędziała żadnej wydzieliny również nie było.. Lekarz wtedy mnie badał ogólnie i nic nie powiedział.. pewnie nie zauwazył.. Co do alergii to być może że jestem uczulona na swój płyn do płukania.. Niestety prałam swoją bieliznę i ciągle się zapominam i dodaje płynu do płukania.. Może to od tego.. No niewiem lekarz mam nadzieję że pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litlle_black, skoro jesteś na niego uczulona to wyrzuć płyn i kup nowy, inny Wink i koniecznie powiedz o tym swojemu ginekologowi podczas wizyty .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może to od depilacji? ale oczywiście lepiej sprawdzić, bo czasami hpv tak się zaczyna.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
litlle_black



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam niedawno u ginekologa badał mnie i powiedział że jest wszystko w porzadku. Jakby to było hpv to już by cos zauwazył. Depiluje sie ale nie aż tak głęboko aby sie poranić. Nie używam juz płtnu do płukania.. Niby wczoraj było lepiej bo jedna krostka znikła a dzisiaj patrzę znowu jest następna.. Chyba zwariuję do środy :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litlle_black, jednak ginekolog musi to obejrzeć Wink po za tym one tak nie znikną od razu na drugi dzień .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
litlle_black



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurczę okres mi się przyspieszył a do lekarza mam w środę..:/ Jak myślisz czy mogę udać się z miesiączką do niego? Nie chcę dłużej czekać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no co Ty...w trakcie okresu nie chodzi sie do lekarza! Neutral to krepujace zarowno dla Ciebie jak i dla niego. chciałabys "szperac" we krwi? Shocked

Dodano po 51 sekundach:

pozostaje Ci przełozyc wizyte na inny termin
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy, jak obfite masz krwawienia. jeśli w środę będzie lekkie plamienie, to wg mnie spokojnie możesz isć
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group