Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Różowe wypustki przy wejściu do pochwy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litlle_black, ja osobiście nie poszłabym do ginekologa podczas okresu .. to takie .. yy .. krępujące i niehigieniczne .. nawet jeśli bym miała nieobfite krwawienie to też bym nie poszła Rolling Eyes
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
litlle_black



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope a jeśli miałabyś powazny powód do niepokoju,czekałabyś??? Dla lekarza krępujące? Chyba żartujesz. Napewno nie będę ani pierwszą ani ostatnią kobietą którą badał podczas miesiączki. Zobacze jak we środę będę krwawić. Cholerka trochę się niepokoję :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

litlle_black, mimo to wind ma sporo racji, to troszkę krępujące, ja bym zaczekała te 2, 3 dni zanim się skończy, a nie biegła do ginekologa .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam byłam przy końcu miesiączki raz u gina i albo jestem niewrażliwa i ginekolog również, ale ani ja ani on sobie nic z tego nie robiliśmy Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, tak, tak, przy końcu to nie jest tragedia, ale właśnie chodzi mi o pierwsze dni okresu - to trochę niehigieniczne i krępujące Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

little trudno juz 1 dzien nie zrobi dla Ciebie roznicy,ale i tak zrobisz jak bedziesz uwazała.ja bym przezywała nie dosc ze badanie to i to ze cos jeszcze leci Razz Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group