Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ropa, dziąsła i ósemki...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze ja podam na własnym przykładzie co ja brałem:
Tamtum Verde do pryskania
Nystatyne w tabletkach
I antybiotyk na angine
+ do tego wszystkiego Eludril czerwony jest to plyn ktory zabija wszelkie bakterie grzybiczne i inne z jamy ustnej..>Jest on na bazie spirytusu więc może troszke szczypać ale polecam to i zaraz po tym pioktanina wodna<
Pozdro Choroba moze sie przeciągać nawet do 2 tygodni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
labad



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam podobny problem...po wyrośnięciu ósemek połowa zęba jest jakby ciągle w dziąśle, czasami jak właśnie w tą przestrzeń dostanie mi się resztka jedzenia dostaję zapalenia dziąseł, staram się zachowywać higienę jamy ustnej ale niestety tak jak teraz wdało mi się zapalenie i nie wiem jak mogę sobie z nim szybko poradzić. Do tej pory płukanie ust wodą utlenioną i przepłukiwanie tej przestrzeni między zębem i dziąsłem wodą utleniona pomagało ale niestety jest to uciążliwe i trwa długo.. Może poradzi mi ktoś szybszy i skuteczniejszy sposób bo ból jest strasznei dokuczliwy - szczególnie że trwa juz kilka dni...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pluszon



Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do hipochondryków raczej nie należę, ale dla własnego swietego spokoju poszlabym do lekarza, ja lubie moje ząbki, nie ryzykowalabym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
toooskafka



Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 5:32 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Choć temat już trochę nie świeży, problem mam podobny.mam takie ``języki`` nachodzące mi na 7 (8mek jeszcze nie mam) co towarzyszy anginie. ból jest na tyle silny że ciężko mi jeść, nawet zmixowanej zupy nie mogę bo jak mi się dostanie między ząb a dziąsło to się zwijam z bólu. nie mogę iść za bardzo do lekarza bo jestem w sumie przykuta do łóżka przez anginę. Ja już nie mogę z tym wytrzymać, ile dni można żyć prawie nie jedząc kiedy organizm tego potrzebuje? próbuję płukać szałwią bo i tak mam przepisane na gardło ale co mam zastosować prócz tego? Koleżance zakładającej forum przeszło w końcu? i po jakim czasie? ratunku, proszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group