Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

rodzinna apteczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 12:08 pm    Temat postu: rodzinna apteczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie leki trzymacie w domu i zawsze macie pod ręką?? Czy jadąc w podróż też zabieracie leki, ja to na stałe mam w apteczce krople miętowe, środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, plastry, wodę utlenioną i często też nervomix sen, mam problemy z zasypianiem ostatnio i to mój ratunek na takie sytuacje, łatwiej mi zasnać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
witkoo

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam podobna apteczke do Ciebie, coś przeciwobólowego, plastry, przeciwzapalne i woda utleniona
Powrót do góry
kaffka

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja to wszystko na wyjazdy pakuję, nie ma nic gorszego niż bieganie po aptekach zamiast cieszyć się urlopem, fajnie też mieć takie uspokajające jak się ma jet lag, żeby sobie przestawić łatwiej na inny rytm dnia
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1