Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rexona czy Adidas?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Mar 19, 2009 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba przerzucę się na hugo boss skoro cieszy się takim powodzeniem u kobiet:PP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przerzuc. tylko nie kupuj podrob. Razz boss nie nalezy do tanich ale za oryginał warto wydac tyle kasy. przynajmniej pachniesz cały dzien a nie tylko 1h Neutral jak te zwykłe "siki podrabiane" Rolling Eyes Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie na oryginaly nie stac i kupuje podrobki, oryginaly bardzooooo zadko i jakos pachni mi caly dzien Smile jak sie psikne rano i wieczorem to starczy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to zalezy jakie jesce podrobki Razz Te z Bi-es jak wspomnial power to wg mnie nic nie warte.ale kto co lubi. Ruda ale warto naoszczedzac pare m-cy i wydac 300zł nie? chociaz jak Tobie pasuja podrobki to po co masz wydawac az tyle kasy. Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt. Lepiej sobie odłożyć kasę i kupić COŚ porządnego:PP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam ta kase wole wydac na cos innego,ja jestem zadowolona z takich nieoryginalow wiec je kupuje,a jakbym miala oryginal to bym zaraz go wypsikala bomam taka manie ze potrafie sie psikac perfumem co 30 minut jak tylko otworze torebke i to nie dlatego ze mi nie pachnie juz, tylko tak juz mam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ruda a nie dzieje sie tak dlatego ze te podroby własnie wietrzeja szybko i wogole za 30min ich nie czujesz? stad potrzeba ponownego psikniecia ? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie uzywam ani Rexony ani Adidasa tylko nivea ... Miałam kiedys Rexonę ( antyperspirant ) i nie byłam zadowolona , krótko trwały jest ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind no napisalam ze to nie dlatego ze mi juz nie pachnie :0 bo wlasnie ze pachnie no ale trzeba sie psiknac, taki odruch mam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha pardon. oslepłam Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group