Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Rexona czy Adidas?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:22 pm    Temat postu: Rexona czy Adidas? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wolę Rexonę choć kiedyś używałem adidasa,ale przestałem kiedy pojawiły mi się białe plamki od dezodorantu na bluzce:P Adidas ma fajny zapach,ale wydaje mi si,że Rexona jest wydajniejsza:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dove.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dove stosuje moja mama i mam przyjemność powąchania. I trzeba powiedzieć,że ma ładny zapach:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

adidas zdecydowanie Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

preferuje bezzapachowe, antyperspitant ma chronic, nie pachniec, pachniec maja perfumy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest oczywise,ale zgodzisz się ze mną co do faktu,że jeśli antyperspirant dodatkowo ładnie pachnie to jest to plus a nie minus. Jeśli preferujesz bezzapachowe to ok,rozumiem:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może dla mężczyzn, choc i tu sie nie zgodze.
dobry antyperspirant ma chronic przed zapachem potu a nie pachniec.
jesli uzywa sie perfum (a kobiety z reguly uzywaja, i coraz wiecej mezczyzn uzywa, co sie bardzo chwali) to uzycie zapachowego antyperspirantu tylko szkodzi i wtedy to juz wszystko smierdzi, chocby nie wiadomo jak antyperspirant pachnial
ale jelsi ktos uzywa tylko antyperspirantu, to juz jego problem.
nie lubie, gdy facet pachnie jak kazdy inny, perfumy to podstawa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyciągnęłaś mi to z ust bo właśnie o tym chciałem napisać.Razz Jeżeli się nie stosuje perfum,mówię tu w szczególności o mężczyznach to można stosować w zależności od upodobańSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz uwyzam adidasa ale rexone czasem tez.... z obydwoch jestem zadowolona Smile
ja uzywam perfum i antyperspirantu i wogole zapachy sie nie gryza bo zawsze kupuje antyperspirant o podobnym zapachu do moich perfum Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam pare na rozne okazje i trudno do nich dobrac anypersirant Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group