Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytania dotyczace forum Bio M.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BlueCuracao



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ależ nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość Wink Bądźcie bezlitośni Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do redakcji i adminów napływają informacje od użytkowników w tej sprawie. Oczywiście jest to spam wysłany przez jakiegoś spamera. Konto jego zostało zablokowane. Nigdy nie wysyłamy maili po angielsku.

Niestety ciężko sobie poradzić tego typu incydentami, gdyż każdy użytkownik może wysyłać PE do innego użytkownika i podpisać się jako administrator.

Jedynym wyjściem byłoby wyłączenie prywatnych wiadomości na forum, a to raczej nie wchodzi w grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eleonora771



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

również dostałam taką wiadomość, dziś na moją pocztę ponownie przyszła informacja, że dostałam wiadomość na forum, weszłam by poprosić o wykasowanie mojego konta, ale tutaj skrzynka jest pusta i nie ma żadnego PW. Cieszę się, że forum kasuje takich użytkowników. Tylko dziwi mnie informacja, że dostałam PW a tu zero
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 12:42 am    Temat postu: Linki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigy nie myslalem ze tak glupi temat zaloze
czy ma sens blokowanie wstawiania linkow ?
moglbym na spokojnie ogarnac np dzial diety ale nie mam czasu zeby siedziec i pisac 30 artow gdzie w sumie i tak nie wstawie nawet z czego korzystam..
w kilku tematach moglbym odpowiedizec ale nie chce mi sie pisac elaboratu a odnosnikawstawic nie moge
rozumiem linki do konkurencji - ok, ale jesli jakies forum ma np 100tys uzytkownikow to czy im potrzebna jest reklama tutaj ?

zrobcie jak uznacie, ale blokujecie rozwoj forum

i moderatorzy nie piszcie "to nie od nas zalezy" bo bylo kilka spraw ktore moderatorzy sami przzekatowali tlumaczac administracji ze cos mozna zmienic na lepsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 12:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Linki - w wiekszosci przypadkow jest to najwyklejszy SPAM, a nie chcemy uzytkownikow forum narazac na takie cos,potem ktos zalapie wirusa i bedzie mial do nas pretensje. Mowiac o rozwoju forum musisz pamietac o poziomie i jakosci. A linki do byle czego tego nam nie ulatwia - bo wtedy najzwyczajniej w swiecie forum stanie sie zwykla kupa SPAMU!

jak ci sie nie chce pisac elaboratu nie musisz - nikt cie do niczego nei zmusza... udzielanie sie na forum jest przeciez dobrowolne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi napisał:
Linki - w wiekszosci przypadkow jest to najwyklejszy SPAM, a nie chcemy uzytkownikow forum narazac na takie cos,potem ktos zalapie wirusa i bedzie mial do nas pretensje. Mowiac o rozwoju forum musisz pamietac o poziomie i jakosci. A linki do byle czego tego nam nie ulatwia - bo wtedy najzwyczajniej w swiecie forum stanie sie zwykla kupa SPAMU!

jak ci sie nie chce pisac elaboratu nie musisz - nikt cie do niczego nei zmusza... udzielanie sie na forum jest przeciez dobrowolne


dlaczego uogólniasz?
moze zabroncie pisac postow bo to grozi pojawieniem sie spamu

masz racje nikt mi nie kaze sie tutaj udzielac.
nie moja sprawa
temat mozna usunac a ja obiecuje sie nie udzielac Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 1:09 pm    Temat postu: Re: Linki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:

moglbym na spokojnie ogarnac np dzial diety ale nie mam czasu zeby siedziec i pisac 30 artow gdzie w sumie i tak nie wstawie nawet z czego korzystam..
w kilku tematach moglbym odpowiedizec ale nie chce mi sie pisac elaboratu a odnosnikawstawic nie moge
rozumiem linki do konkurencji - ok, ale jesli jakies forum ma np 100tys uzytkownikow to czy im potrzebna jest reklama tutaj ?


muszę się z tym zgodzić. ja też czesto trafiam na artykul bardzo ciekawy, do strony, która nie jest konkurencją i co? kicha, wstawić nie mogę linka, a nie mam już tyle czasu, zeby pisać o tym własnymi słowami. zresztą i tak, zeby nie było łamania praw autorskich powinno się podać źródło...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thejack



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 11:54 am    Temat postu: Gadaniec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

Na tym forum nie ma tematu Gadaniec. Zawsze ludzie by tam wchodzili i wrzucali swoje tematy o rożnych problemach lub ciekawostkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u nas zamiast gadaniec jest hyde park. to ze na jakims innym forum jest to nie znaczy ze mamy "małpować" od nich.
my mamy hyde park i tam poszukaj odp działu, ktory Cie interesuje.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thejack



Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dzieki za informacje Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group