Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pytania dotyczace forum Bio M.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 27, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale dla czego chcesz to zrobić coś sie stało?
Jeśli chodzi o anonimowość, możemy zmienić Ci nick. Jeśli ktoś z forumowiczów ci dokuczał czy co kolwiek, napisz (możę być prywatna wiadomość do mnie), postaramy sie rozwiązać tą sytuacje.

Twoje posty podlegają twojej edycji jak najbardziej, masz prawo zmienić je, czy też usunąć.
Tylko że informacje które wynikają z tych postów służą pomocy też innym ludzią. Wiele ludzi ma podobne problemy do naszych, nie wszyscy jednak mają na tyle odwagi aby napisać. Czytają szukając wsparcia otuchy informacji. Założe sie że ty sprawiłąś to Wink wystarczy zobaczyć na zbiorówke twoich postów, jest tam ilość odpowiedzi na niego, oraz ilość odwiedzin.
Spójż na to przekonasz sie że wiele osób chciało sie czegoś dowiedzieć a dzięki Tobie mogli to zrobić Smile

Zastanów, sie proszę Cie, co chcesz zrobić. Napisz, naprawdę jesteśmy wstanie załatwić wiele Smile

Skasować można zawsze Wink wiec może przed tym spróbować działać, co? daj sobie i nam szanse uratowania tego co w tobie jest piękne i szlachetne Smile

Po prawej stronie w górnym rogu każdego twojego posty jest ikonka "x" ona usówa post. Nie wiem czy uda Ci sie usunąć tematy tworzone przez siebie (są w nim wypowiedzi innych, najprawdopodobniej usuniesz tylko początek, czyli pierwszy post danego tematu - jeśli temat był tworzony przez Ciebie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:41 pm    Temat postu: Jak odpowiedziec na posty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny wiem zwracalyscie mi uwage ze nie mam pisac nowego tematu to powiedzcie mi jak mam to zrobic bo za kazdym razem jak pisze to mi nie chce wyslac bo nie wpisalam tematu dziekuje bardzo pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz nazwac temat jakos i wtedy napewno sie wysle..albo w danym poscie zrob"odpowiedz" wtedy na 100% wyslesz Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 12:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak wejdziesz na dany temat i chcesz cos napisac to na dole strony w lewym rogu jest "odpowiedz" tam mozesz pisac smialo:) i mozesz pisac w tym temacie ile chcesz Smile

a ten temat przesowam do odpowiedniego dzialu czyli "o forum" i zmienilam nazwe tematu na bardziej konkretny - to juz uwaga od moderatora Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia.k54



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: polska
PostWysłany: Sro Mar 21, 2007 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki kumam dzieki wam pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 7:34 pm    Temat postu: dlaczego nie moge zmienic avataru?:| Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hejka, moze mi ktos podpowie co robie zle..chce zmienic moj avatar na inny ale nie moge:| i nie jest za duzy...w tym problem ze poprzedni usunełam i nie moge na jego miejsce wstawic nic innego Sad dlaczego Ehh...nawet tego samego co był..nic kompletnie nie chodzi... Sad
Aha chce dodac ze jesli wstawie avatar z galeri to pokazuje sie a inne nie..kurcze co jest? ani nie sa za duze ani nic..pokazuje mi sie to-->

--edit by admin
usunąłem info o błędach

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
admin
Site Admin


Dołączył: 25 Lip 2005
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinno działać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje! super extra działa Exclamation Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:02 pm    Temat postu: Shoutbox? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam propozycje dla Adminow Razz
Mozebyscie dodali shoutobxa?? w kazdym forum cos takiego istnieje...moze i u Nas by sie przydało?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez o tym myslalam Smile nawet rozmawialam kiedys z Drapaka bodajze ale to ma swoje dobre i zle strony... mozliwe ze ludzie beda pisac o swoich problemach wlasnie tam a nie bea pisac postow .... najlepiej to zalozyc takie cos i ograniczona ilosc znakow dac hehehhe Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group