Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przeszłość seksualna partnera

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romantyk1980



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 56

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2007 2:10 am    Temat postu: Re: Przeszłość seksualna partnera Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Właśnie, jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Teoretycznie liczy się tu i teraz i nie mamy prawa wnikać w przeszłość naszego partnera. Ale...
Czy według Was ukłucie żalu pozostaje, gdy dowiadujemy się,że nie jesteśmy "tym pierwszym/pierwszą"?


Dla mnie to jest wielki problem,jak dowiem się że moja dziewczyna przede mną już miała innego,a nie daj Boże było ich wielu.Ja takiej dziewczyny nie chcę,ale wiem,że takim myśleniem skazuję się na samotność,bo teraz znaleźć dziewczynę,która ma 20 kilka lat i jest dziewicą,to nie możliwe.Niestety trzeba się pogodzić z tym,że nie jest się pierwszym,a jest się którymś z kolei.A dziewczyny są takie,że jeszcze swojego faceta porównują z byłymi,który lepszy,który ma większego itd.Ja mówię z ręką na sercu,że jak poznam kiedyś dziewczynę i powie mi że jestem którymś z kolei,to od razu ją zostawię,bo wiem,że będę gorszy od jej poprzedników.A ja nie chcę być porównywany z jakimiś ogierami.A co to za przyjemność,jak idzie się z dziewczyną ulicą,a ona co chwile do mnie "o! z tamtym byłam,o! z tamtym też",za pół godziny "o i z tym również"
Ja albo będę miał prawdziwą dziewicę,taką nietkniętą,albo umrę w samotności.Ja nigdy bym się nie pogodził z faktem,że moją żonę miało już kilku innych facetów.Mi by to nie dawało żyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 10:35 pm    Temat postu: ciezko mi z tym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad ciezko mi z tym..mam 20 lat moj partner 32 zle mi z swiadomoscia ze mial wiele kobiet..to glupiie ale jak mam sobie z tym poradzic??


----edited by emilka----
nie zakładaj kilku identycznych wątków. jeden jest wystarczający. przyłączyłam go do odpowiedniego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba musisz zaakceptowac taka sytuacje...dzieli Was spora roznica wieku. Nic dziwnego ze facet 32letni miał sporo kobiet..chyba nie wyobrazasz sobie ze do 32 lat był prawiczkiem Confused . Takie zycie- wazne ze teraz z Toba jest i Cie kocha i napewno doznania sexualne z Toba w roli głownej sa dla niego najwazniejsze. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm ... ciekawy temat Smile podoba mi sie ...

Ja moge powiedziec ze moj pierwszy partner byl moj i tylko moj zanim ten tego ... bylam chorobliwie zazdrosna o niego ... niewyobrazalnie a szczegolnie o zdjecia ktore trzymal na kompie ... i szperalam i szukalam dowodow ... potem on takrze okazywal swoja zazdrosc i moglam wychodzic z domu tylko jak mi na to pozwolil ... no i sie rozpadlo

Przez strasznie dlugi czas nie moglam sie z tego otrzasnac ... "jak to teraz bedzie z kims innym?" to ja zerwalam i oczekiwalam ze on nie dopusci takiej mysli ze bedzie inna i bedzie chcial do mnie wrocic... a tu dupa ... no i trafilam na drugiego ... ktory twierdzil ze mial kupe doswiadczen na tej sferze ... az okazalo sie ze to byla wielka kupa :]. Tzn przezycia jednorazowe ktore moim zdaniem nei wiele wnosza do dojrzalosci pod wzgledem ***. Przez to nie potrafilam zaakceptowac tego ze nie spelnia moich potrzeb. I wszystko runelo ...

Ja to juz nie mam w sobie zazdrosci dlatego ze moj facet byl z innymi ... wrecz jest mi b. dobrze ... ja mialam swoje doswiadczenia on mial swoje
W sumie jeszcze przed tym co sie wykroilo opowiadal mi sporo o swoich wczesniejszych kobietach. Ale to nie bylo przechwalanie ... tylko informacja dla mnie co przeszedl na czym budowala sie jego obecna postawa i czy zanim zaczne byc z nim bede potrafila zaakceptowac jego przeszlosc. Na sprawy seksu: pozycji itp. doglebnie nie schodzilismy ... pewnie dlatego ze to nie ma znaczenia ... Jestem inna niz jego wszystkie poprzednie, potrzebuje innych pieszczot ...
Sex to tylko jeden z rodzajow okazywania uczuc... moim zdaniem na tej postawie drugiej strony wiemy czy zalezy jej na nas czy tylko na rozladowaniu wlasnego napiecia ...

Zazdrosc jednak mnie dotyka w inny sposob Wink ... ma na pulpicie swojego kompa tapete z aktorka ktora lubi ... powoli to wszystko ochlonelo ... choc jeszcze nie do konca. Ja tez mam swoich ulubionych aktorow ale to i tak nie pozawala mi zaakceptowac tapety Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja praktycznie robilam to samo,takze szperalam po jego zdjeciach jak glupia..a przeciez takze bylam wczesniej z kims..musze zrobic wszystko bym normalnie reagowala i doroslej na pewne sprawy..jak wy uwazacie???? pozdrowka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak narazie same dziewice;) wybredny jestem:DVery Happy mam 18 lat i jeszcze mam w czym wybieraćWink aczkolwiek jestem bardzo stały w uczuciach;)
ale powiem szczerze ze widać po kobietach ze są zazdrosne o poprzednie;) i to bardzo, a w szczególności jak sie spotkaja ze sobą nie daj bożeVery Happy
ja pozostaje ze swoimi eks w dobrych relacjach zazwyczaj, czasem sie na kawe albo coś umawiamy wówczas zawsze mam piekło:d z obecną zazwyczaj trzeba kłamaćWink niestety;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:28 pm    Temat postu: to jak to jest? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawie schodzimy na tematy..ja takze nie ma m problemow z eks
wczoraj zalazlam zdjecie bylej mojego faceta ona byla naga i zadowolona..
myslalam ze cos mnie trafi lapie sie takze ze wciaz o nia wypytuje...
to psuje nasz zwiazek jak sie tej zazdrosci pozbyc????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe tez mi sie kiedyś zdarzyła taka sytyłacja oj co ja wtedy przeżyłem ile musiałem sie na przepraszaćVery Happy obraziła sie na mnie na amen wtedy:D
popatrz na to z góry ;] on z nia nie jest tylko jest z Toba wiec nie ma sie czym przejmować Very Happy co było nie wróci bynajmnij nie w tej samej postaci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martusia;)



Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he a juz myslalam ze ja tylko jestem taka histeryczna Twisted Evil
ale jak dobijajaca jest mysl ze ona stanowi czesc jego zycia i takie tam glupoty..
szukam wciaz sposobu jak ujazmic te mysli..??? no,powiedz... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2007 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ekh.... Trzymamy się temaciku Smile

Własnie dziewczynki i chłopacy 3majcie sie tematu bo zaraz bedzie mega off- pzdr. Wind of hope Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group