Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Przepisy na konktajle dietetyczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cookiemonster



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 2:34 pm    Temat postu: Przepisy na konktajle dietetyczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proszę podrzućcie parę pomysłów na koktajle dietetyczne, staram się wypijać jakiś codziennie, ale już mi się kończą pomysły na nowe wariacje, a te co robię już mi się powoli nudzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maryś88



Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka przepisów na koktajle dietetyczne znajdziesz tu: http://www.biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/dieta-plynna-6359.html Ja osobiście wypróbowałam ten warzywny, owocowych staram się nie pić tak dużo, bo wiadomo, mają więcej kalorii. Szczególnie lubię te koktajle dietetyczne, w których jest ogórek. Podsuwam jeden z przepisów. Umyj i pokrój kilka ogórków, przepuść przez praskę 3 ząbki czosnku. Zmiksować z litrem kefiru, doprawić do smaku solą i pieprzem. Przepis jest wyjątkowo szybki, nie potrzeba dużo składników, a koktajl jest pyszny i dietetyczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniasek1



Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja podam kilka przepisów na moje ulubione koktajle dietetyczne dla tych którzy uwielbiają warzywa Very Happy
PIERWSZY: pomidora kroimy na cząstki, a selera w kosteczkę. Warzywa miksujemy z listkami bazylii, a potem całość przecieramy przez sito. Rozcieńczamy wodą mineralną i doprawiamy solą według uznania.
DRUGI: Obieramy kiwi i kroimy je na kawałki, całość miksujemy z sokiem ananasowym. Brzoskwinie obieramy, wyciągamy pestkę i kroimy na części. Miksujemy je z sokiem pomarańczowym. Jogurt naturalny mieszamy z miodem. Do szklaneczek dajemy kiwi potem jogurt, potem brzoskwinie i znowu kiwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotka_



Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oto moje przepisy na koktajle dietetyczne: Płukamy gałązki mięty,jedną zalewamy szklanką wrzątku, przykrywamy i zostawiamy do ostudzenia, potem odcedzamy. Miąższ melona miksujemy z listkami świeżej mięty, naparem i doprawiamy sokiem z cytryny. Na końcu dolewamy zmiksowany miąższ z arbuza. Kolejny koktajl jest moim ulubionym: ogórka myjemy i kroimy w kostkę, sałatę myjemy i rwiemy na części, łodygi selera kroimy na kawałki, gruszkę też kroimy na kawałki. Całość miksujemy z 200 ml wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inka8



Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony i niezastąpiony koktajl dietetyczny to koktajl z suszonych śliwek. Oto przepis: śliwki zalewamy wrzątkiem i moczymy tak przez godzinę. Następnie miksujemy je w blenderze z mlekiem i jogurtem naturalnym. Potrzebujemy 100 g suszonych śliwek, kubeczek jogurtu i pół szklanki mleka. Na koniec dodajemy pół szklanki soku jabłkowego. Mniam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group