Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PRYSZCZE! CO ROBIĆ?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yesmaybeno



Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 9:00 pm    Temat postu: PRYSZCZE! CO ROBIĆ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, proszę o poradę! mam duże pryszcze. Staram się nie yciskać, ale są okropne! poradźcie, proszę, co mam robić? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
celinabak



Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli twój problem z cerą jest poważny polecam po prostu udać się do lekarza. Poczytaj też w necie jak ludzie walczą z trądzikiem, jakie są jego przyczyny powstawania, co może pomóc. Warto mieć taką wiedzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
milagrosss



Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2015 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pod żadnym pozorem nie wyciskaj pryszczy bo tylko pogorszysz stan cery !
Na tego typu dolegliwości najlepszy będzie krem Alaclarin. Nie jest on wcale drogi, kosztuje ok. 30 zł a działa cuda. Tak też się stało i z moją cerą, wyleczył ją choć miałam poważny problem z trądzikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia4012



Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba udać się do dermatologa, to podstawa. Jeśli to trądzik, trzeba podjąć odpowiednie leczenie. Niestety walka z tą dolegliwością bywa czasami bardzo długa. Wiem, bo mój brat zmagał się z trądzikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 23, 2015 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyciskam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spróbuj kremu qcera, mój brat miał przez wiele lat problem z trądzikiem i ten krem Mu pomógł, teraz Jego cera dużo lepiej wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a krem jest na receptę, muszę iść najpierw do dermatologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AniaKam



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Qcera można kupić bez recepty, przez internet jest tańszy. Sama go używam, bo mi dermatolog go przepisał, ale ja mam duże zmiany skórne i równocześnie używam jeszcze Epiduo na receptę i do tego antybiotyk Tetralysal doustnie. Niedawno zaczęłam taką kurację i chyba jest lepiej z moją skórą. Boję się tylko, że po miesiącu będzie strasznie przesuszona :/

Także jak masz duży problem ze skórą, to wskazana jest wizyta u dermatologa, bo są sytuacje, że same kremy nie wyleczą całkowicie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jasmina99



Dołączył: 03 Paź 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie Tetralysalu - czy ktoś z was miał jakąś reakcję alergiczną na ten antybiotyk? Ja miałam - wysypka na całym ciele, rumień na twarzy, pęcherz na skórze. Dermatolog mówi, żebym brała dalej, a lekarz pierwszego kontaktu mi stanowczo odradza branie antybiotyku, jeżeli wystąpiła taka reakcja... Czy ktoś miał z was podobną sytuację?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba iść do dermatologa, dużo nie kosztuje a jest dosyć wydajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group