Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PRYSZCZE! CO ROBIĆ?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co dywagować, tylko ustalić sobie termin do dermatologa. Słyszałam o tabletkach [reklama], które za zadanie mają leczyć trądzik. Przeczytałam wiele opinii na ich temat i prawdę mówiąc uczucia mam mieszane, niemniej chętnie dowiedziałabym się od stosujących je o skuteczności tych tabletek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm jakoś nie wierzę w cudowne tabletki, które leczą trądzik. Takie leki zazwyczaj wypisuje dermatolog na receptę, i niestety, z tego co mówią znajomi leczący się farmakologicznie na trądzik, mają one raczej skutki uboczne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psv90



Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ide do dermatologa, pomaga a po 2 miesiącach znowu to samo ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co bierzesz na ten trądzik? tabletki czy same kremy/maści? Leczenie trądziku to raczej dłużej trwa niż dwa miesiące i niekoniecznie po tych dwóch miesiącach od razu zauważysz efekty.
Masz jakieś duże te zmiany trądzikowe? W jakim jesteś wieku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A polecicie jakąś klinikę dermatologii w Rzeszowie?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapisz się do doktor Szczepańskiej. https://drszczepanska-ame.pl/ Pani doktor ma bardoz duże doswiadczenie w dermatologi i doradzi ci co zrobić na poprawienie stanu skóry.Sama chodzilam do niej z niemałym trądzikiem. Aktualnie już praktycznie nie mam ale chce wybrać ie na jakiś zabieg na blizny .Wcześniej leczylam się wieloma domowymi sposobami i nie jestem w stanie nawet napisać tuatj ile kosmeytków ze sklepów przetestowałam (niestety ale nieskutecznych). Ząluje troche,ze nie wybraam się do lekarza wcześniej, mogłam pójść i nie męczyć się z takimi mocnymi krostami na twarzy jak obecnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group