Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z dziąsłami - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biobiobio
dziękujemy za radę jednakże autor postu jest zbanowany więc raczej jej nie odczyta Wink
poza tym- odpisując na posta warto popatrzeć na datę jego wysłania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaczucha26



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również poszukuję dobrej maści na krwawiące dziąsła. Słyszałam, że ten Emofix jest niezły i że szybko pomaga. Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tą maścią? Rzeczywiście jest taka skuteczna jak mówią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaczucha26



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też szukam dobrej maści na dziąsła. Co jakiś czas mam z nimi problem i krwawią. Mało przyjemnie to wygląda jak na przykład w pracy nagle zaczyna mi się coś takiego dziać. No i jest to dosyć kłopotliwe. Też słyszałam, że Emofix jest dobry na takie rzeczy, że skrzepia krew, hamuje krwotoki i przyspiesza gojenie. Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z tą maścią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biobiobio



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 9:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się zdarzyło skorzystać z Emofixu. To dość wydajna maść i starcza na długo. Doznałem skaleczenia. Plastrów i bandaży nie za bardzo lubię używać bo mi się odklejają. Skorzystałem z maści i szybko zatamowało krwawienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biobiobio



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz no mnie tam Emofix pomógł. Kilka razy się kaleczyłem w ciągu ostatniego roku i za każdym razem używałem tej samej maści. Jaka by to nie była cienka rana to Emofix zdał egzamin znakomicie. stosowałem i na dziąsła krwawiące i na skórę obtartą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bioegzekutor



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy nie za dużo tego Emofixu nakładłeś? Wink Ja sobie używam tej maści nawet przy drobnych zacięciach żyletką. Podoba mi się ta maść bo szybko się wchłania. Zapewnia mechaniczną barierę ochronną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomakeo



Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 9:50 am    Temat postu: Problem z dziąsłami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Obudziłem się dzisiaj rano i od razu wyczułem jakąś opuchliznę na podniebieniu obok zęba 3 u góry. Co to może być ? Opuchlizna jest taka nie za duża, ale i też nie za mała Wink Dzięki za odpowiedzi

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jadłeś wczoraj cukierki? lizaki? ssałeś coś twardego?
ta bula boli? swędzi? piecze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogna01



Dołączył: 18 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 2:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przedwczoraj popołudniu zaczął mnie lekko pobolewać zaplombowany kilkanaście lat wcześniej ząb. Wieczorem ból był już okropny. Wzięłam 2 pyralginy. Po 3 godzinach ból wrócił jeszcze silniejszy - czułam wręcz pulsowanie w okolicach zęba. Już się domyśliłam, że to nie jest normalny ból zęba, że na pewno wytworzyła się ropa. Wzięłam 2 Ibupromy. Obudziłam się o 4 w nocy i już miałam spuchniętą twarz po stronie zęba. O 8.00 stomatolog odwiercił ząb w dziąśle założył sączek. Ból był nie do wytrzymania. Zalecił antybiotyk Dalacin C. Dotrwałam jakoś do teraz. Przeciwbólowych tabletek już nie brałam, ale opuchlizna się trochę zwiększyła. Rano idę o 8 na kontrolę. Bólu już nie mam, ale czuję się okropnie z tą opuchlizną. Zobaczymy co będzie dalej. Odezwę się i napiszę jak się to skończyło. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wysokaela



Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na problemy z dziąsłami jakimi jest krwawienie, skuteczne jest płukanie ust roztworem octu jabłkowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group