Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze wzwodem

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edekk



Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję na przedwczesny wytrysk zaawansowane ćwiczenia oddechowe, nawet medytację przed stosunkiem, chociaż to już wyjście dość ekstremalne. Ja to rozwiązałem w taki sposób, że pierwszy raz dochodzę szybko, a później smaruję się żelem dr Penigreat i mogę szybko drugi raz, tym razem znacznie dłużej. Trzeba po prostu poznać, jak twój organizm reaguje na podniecenie i konkretne bodźce od partnerki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko,że tutaj nie chodzi o przedwczesny wytrysk ale o problem ze wzwodem,A na problemy ze wzwodem stosuje się inne rodzaje leczenia
tabletki na erekcję ( najlepiej jest wypróbować te z l argininą)
ćwiczenia
zdrową diete
sport
oraz oczywiście zbadać się hormonalni.Bo jeśli jest to problem z hormonami to trzeba je wyregulowac.
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałem olimpu ale nie pomogły Sad Badań jeszcze nie robiłem Jakie polecisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic w sumie dziwnego,ze Ci nie pomogły bo wybrałeś najgorsze mozliwe tabletki jakie mogłes brać. Sa rozreklamowane ale skład mają słaby. O wiele lepszym skłądem mogą się tutaj pochwalić cum on czy penis complete. Nie są na receptę, polecam poszukac w sklepach internetowych. Ewentualne w aptekach. Jeśli chodzi o same badania to poleca sie wykonac: prolaktynę. testosteron oraz hormony tarczycy. Powodzenia bo w większości przypadków zaburzenia erekcji są całkowicie wyleczalne.
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group