Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze wzwodem

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leoomaster



Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 6:47 pm    Temat postu: Problem ze wzwodem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu(kilka miesięcy) zauważyłem u siebie problem z potencją.Ciężko mi się podniecić przy kobiecie a mam dopiero 25 lat.Nie wiem czym to jest spowodowane a przytrafiły mi się już z 6 wpadek i strasznie mi głupio z tego powodu.Mój członek osiąga niepełny wzwód a zanim dojdzie do penetracji już jest po wzodzie. Znalazłem wśród róznych postów na forum zamiennik viagry i stronke na której go sprzedają ===link usuwam. to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum... wind of hope---- To będzie o wiele prostsze niż kupić go gdzieś w aptece zwłaszcza, że to dość wsytdliwy problem. Mam pytanie czy, któraś osoba miała z nim doczynienia i może mi powiedzieć czy jest on na tyle skuteczny i może mi go polecić >
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vilafil to dosyć skuteczny środek - a przy tym naturalny, ma bogaty, dwunastoskładnikowym skład. Wpływa pozytywnie zarówno na wzmocnienie popędu seksualnego, jak i na intensywność orgazmów. Jednak nie ma gwarancji, że zadziała w Twoim przypadku. U niektórych efekt jest widoczny już po pierwszej tabletce, inni muszą czekać na rezultat tygodniami (np. zażywając codziennie pewną dawkę). Warto się zastanowić nad tym, co jest przyczyną problemu. Może to być stres, brak odpowiednich warunków, a nawet.. brak chemii między partnerami. Nie zaszkodzi też przebadać się pod kątem nadciśnienia czy cukrzycy - mogą być źródłem kłopotów. Pomóc może też np. przedłużanie gry wstępnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od swojej strony proponuję także, zmianę diety, troche więcej ćwiczeń wporwadznie aktywnego trybu życia. To może być jedna z przyczyn, albo ewentualnie żyjesz w stresie i za bardzo się tym kolego przejmujesz:)
Musisz wyluzować w takich sytuacjach, czasem to jest przyczyną!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brittly



Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mężczyzna też miał problemy z erekcją. Okazało się, że przyczyną był stres i przemęczenie organizmu. Wystarczyła odrobina relaksu, masaż i te sprawy, aby wszystko wróciło do normy. Dodatkowo zastosował środek na potencję Weili. Pomogło, środek okazał się skuteczny i niedrogi. Obecnie partner wrócił do dawnej kondycji, a problem uważamy za zażegnany Wink Więcej o Weili można poczytać na --- link usuwam, to nie miejsce na reklamę--- wind of hope.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martin3



Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DamianNk napisał:
Ja od swojej strony proponuję także, zmianę diety, troche więcej ćwiczeń wporwadznie aktywnego trybu życia. To może być jedna z przyczyn, albo ewentualnie żyjesz w stresie i za bardzo się tym kolego przejmujesz:)
Musisz wyluzować w takich sytuacjach, czasem to jest przyczyną!


(Pozwolę sobie odświeżyć wątek)
Zgadzam się, że zła dieta, stres i brak ruchu mają wpływ na zaburzenia erekcji. Do tej listy dodam jeszcze używki a zwłaszcza papierosy. Ja palę paczkę dziennie i od jakiegoś czasu mam kłopoty z osiągnięciem wzwodu. Lekarz stwierdził, że jak nie rzucę palenia to raczej problem sam się nie rozwiąże i zalecił przyjmowanie [reklama] przed stosunkiem. Środek jest dostępny. Ok kiedy zacząłem brać te środki moja sprawność seksualna znacznie się poprawiła. Palenia raczej nie rzucę więc wolę się wspomagać bezpiecznym preparatem wzmagającym potencję niż rezygnować z życia seksualnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Donatello



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Skutecznym lekiem na poprawę erekcji jest [reklama], jest to odpowiednik Viagry, o takim samym działaniu, ale w lepszej cenie. Spróbuj, a nie pożałujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wQQ



Dołączył: 10 Paź 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 10, 2015 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie miałem do czynienia z tym lekiem. A co d wypadku może miec coś wspólnego z twoimi problemami. Ja polecam udać się najpierw do lekarza a potem zacząć coś stosować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olmer31



Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zwieksz zdrowe tłuszcze w diecei
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Haemowka



Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami jak ma sie problemy z wzwodem wystarczy zmiana trybu zycia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hepek



Dołączył: 21 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zmiana trybu życia nie pomoże na wzwód, czasem problem jest głębszy, sam przez to przechodziłem na studiach, czujecie!?Za co mnie tak pokarał Bóg, tyyyle tam pięknych studentek. Ja brałem [reklama] wtedy, pomagał mi jest naturalny. Po sesjach samo przeszło, tu chyba stres był powodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group