Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze sutkiem

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brodawka jest wypukła. Ale żadnego wycieku nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malixa



Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach

Skąd: z nikad
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 1:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam:/ Nie wiem czy to ma jakis zwiazek czy nie ale kilka miesiecy temu 5 odstawilam hormony. Ostatnio mialam juz 2 szczepienie na HPV trzecie dopiero w maju .... a z mojego sutka wydobywa sie wodnista wydzielina - to znaczy jak moj partner mocniej przycisnie - wielkosc poł łepka od szpilki. Kolor - albo wodnity albo beżowo mleczny. Czytalam troche w necie i jutro ide zrobic badania na wlasna reke prolaktyne, progesteron i cala reszte FSH,LH FT3 i FT4, bo wyczytalam, ze by sie przydalo. Do ginekologa ide w przyszlym tygodniu a na badania jutro. Co o tym myslicie. Stosunek swego czasu niezabezpieczony (ale bez wytrysku we mnie) byl - 3 dni przed miesiaczka i okres wystapil normalnie obfitosc itp tak jak zawsze, wiec ciaze raczej wykluczam.
Pytania - wiem, ze lekarza nie zastapicie - ale co to moze byc?
Ciąża?
Huśtawka hormonów?
Czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group