Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze sutkiem

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IbCraine



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 1:26 am    Temat postu: Problem ze sutkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec moja dziwczyna ma "zapadniety" wklesły niewiem jak to nazwać sutek nie ma w każdym razie sterczących, niewiem czy dobrze to okresliłem ale mysle ze jednak ktos mnie zrozumie i odp. mi na moje pytania. czy istnieje możliwosc ze nie bedzie wstanie wykarmic dziecka?? i czy sa jakies metody leczenia takiej dolegliwości . np. operacyjnie czy w inny sposób. i czy jest to przedewszytskim defekt czy po prostu niektóre kobiety tak właśnie maja. lekarz jej jednoznacznie nie odpowiedział wiec możliwe ze ktoś z bywalców wie cos na ten temat. pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zabardzo rozumie tego stwierdzenia że lekarz nie umiał określić co z tym jest?

Wydaje mi sie że lekarz ma do dyspozycji tak duże na obecną chwile środki iż jest wstanie stwierdzić bez problemu czy grozi to czemu czy też nie.
Być może warto było pomyśleć o jeszcze jednej konsultacji lekarskiej u innego lekarza.

Aha jeszcze jedno pytanie, ile macie lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IbCraine



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 21 moja partnerka 19 więc jesteśmy jeszcze młodzi ale trzeba myśleć w przyszłość i powiem że oboje jestesmy zaniepokojeni tym faktem, a co do lekrza powiedział ze to nie jest nic nie normalnego lecz wydaje mi sie zupełnie inaczej, chyba najlepszym wyjsciem bedzie wizyta u innego lekarza, moja partnerka uważa że w trakcje karmienia piersią mogą wystopić jakies problemy. lecz i tak temat jest nadal aktualny, prosze o jakies odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciało człowieka nie jest symetryczne, ani tez idealne.

W razie obaw można skonsultować sie z jeszcze jednym lekarze, lecz gdy ten stwierdzi że nie jest to żadna wada ani też nie zagraża to zdrowiu należało by zawrócić uwage na akceptacje samego siebie, swojego ciała.

Pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
IbCraine



Dołączył: 16 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi osobiscie ten problem który poruszyłem nie przeszkadza że sie tak wyraże " Kocham Ją jak ja pan Bóg stworzył" i uważam to za coś wrecz normalnego, lecz to wlaśnie Ona ma zastrzeżenia i chcieliśmy razem zasiegnąć jakiejś porady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 16, 2006 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy o co chodzi, czy boi sie o możliwość karmienia piersią czy raczej chodzi jej o sam wygląd tego i fakt.

Myśle że konsultacja z lekarzem wyjaśni dokładnie kwestie zdrowotne. Chodz on sam za dużo nie poradzi na to że jej "to" sie nie podoba.'
Musi sie sama przyzwyczaić do tego oswoić z tym, jeżeli ty podchodzisz do tego normalnie, nie zwracając na to uwagi i nie podkreślając tego będzie jej łatwiej. Owszem na poczatku może mieć pewne opory typu "wiem, nie mówiesz tego ale napewno chciał byś abym wyglądał inaczej", należało by podejść do tego z rezerwą i poprostu sukcesywnie powatrzać i dawać odczuć że to nie ma dla Ciebie znaczenia. Po jakimś czasie przekona sie do tego a w tedy bedzie jej łatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ziomus
Gość









PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sluchajcie.ja z moja dziewczyna mamy podobny problem.moja dziewczyna ma jeden sutek jakby wcisniety a drugi nie.strasznie ubolewa z tego powodu,wstydzi sie swoich piersi.nie wiem jak jej pomoc.wydaje jej sie ze jest takim wyjatkiem ze jest jedyna i nie pozwala mi nawet ich zobaczyc.jak jej pomoc?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmową, akceptacją, próbą pokazania że nie wszystkie kobiety wyglądają jak na zdięciach xxx.

To w miarę delikatna sprawa, wycofanie sie i uznawanie że jeżeli nie rozmawia sie to problemu nie ma nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Problem istnieje i należało by sie z nim zmierzyć.
Nie będzie to nic błyskawicznego, do tego trzeba czasu.
Zależy z czego wynikają jej obawy, czy ona przyzwyczaiła się do siebie samej i akceptuje lecz obawia sie twojej reakcji - co jest łatwiejszym wariantem; czy też sama sobie sie nie podoba, nie chce widzieć faktu jakim jest jej ciało dlatego nie pozwala nikomu ani zobaczyć ani dotknąć (chodzi mi o osoby godne jej intymności, takie którym pozwoli i zechce być tak blisko). - to jest nieco trudniejsze już, chodź też możliwe do zniwelowania.

Sprawę czysto medyczną jeżeli chodzi o sutek wymieniłem w postach wyzęj, co sprowadzało sie do konsultacji lekarskiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mmmadzia



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 185

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: legnica
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 6:16 pm    Temat postu: Problem z sutkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przepraszam ale nie wiedziałam gdzie umieścić temat.

Mam problem bo nie wiem co się dzieje z moim sutkiem.
Jest większy o dwa razy od drugiego, czerwony, skóra na nim wydaję się jak by byłą mokra (świeci się, odbija dziwnie światło).
Sutek prawie cały czas stoi i wszystko mi go drażni, kiedy drugi nie reaguje w ogóle na materiały na przykład.
A po za tym cały sutek mnie boli, nie mogę się położyć na brzuchu.
Sprawdzałam pierś nie ma żadnych guzków ani nic. Same gruczoły...
Dodam że biorę tabletki antykoncepcyjne.

Proszę o rady czy mam robić jakieś okłady, do jakiego lekarza mam się zgłosić. A może ktoś przechodził przez coś takiego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okłady możesz robić z rumianku. W sprawie sutków to idziemy do ginekologa Wink
NIe ma żadnego wysieku z tego sutka? Brodawka jest wklęsła czy wypukła?
_________________
Aguś Smile


Ostatnio zmieniony przez agne8190 dnia Sro Cze 16, 2010 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group