Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z chłopakiem

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaPsl



Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 7:37 pm    Temat postu: Problem z chłopakiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
mój chłopak ciągle upiera się przy tym, że jego męskość jest niedostatecznie duża ;/ w jaki sposób mu wytłumaczyć, że to nieprawda? ;/ dla świętego spokoju myślałam też nad tabletkami, niech spróbuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aniacatii



Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 5:55 pm    Temat postu: Re: Problem z chłopakiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

AniaPsl napisał:
mój chłopak ciągle upiera się przy tym, że jego męskość jest niedostatecznie duża ;/

Może warto z nim porozmawiać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No spokojnie mógłby spróbować. Koszty nie są jakieś ogromne, przykładowo taki [rekama] to koszt kilku stówek a starcza na kilka miesięcy.
Ma certyfikaty bezpieczeństwa więc bezpiecznie spokojnie można o te kilka cm chłopaka wzbogacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więce są aktualnie dwa sposoby na powiekszenie penisa

powiekszanie kwasem hialuronowym ale jedynie na jakiś czas

powiekszanie tabletkami, trzeba jednak wybrać dobre polecane tabletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że to powiekszanie działa na takiej zasadzie na jakiej na przykład powiększa się usta tak? Są kliniki, które coś takiego robią w PL? Nie jest to aby niebezpieczne? O jakich tabletkach piszesz?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niebezpieczne zbytnio nie jest bo jednak nie jest to operacja. A nawet jak cos pójdzie nie tak to kwas hialuronowy naturalnie wystepuje w organizmie i się wchłania tak więc po kilku miesiącach wszystko wróci do normy. Z tabletek polecam penilarge. Oczywiście brane przez min 3 miesiące plus dodatkowo ćwiczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to nie jest tak,że nawet po tabletkach penis wraca do poprzedniej wielkości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michalz



Dołączył: 03 Sty 2017
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po penilarge tego nie zaobserwowałem. Wiadomo,że na powiększenie reklamowane przez producenta ( 8cm) to nie ma co liczyć ale mój penis powiększył się po tym 2 cm na długości i tyle samo w obwodzie. Co przy niewielkiej wcześniej wielkości robiło znaczną różnicę. Sam jestem przynajmniej zadowolony z efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę tutaj potwierdzić słowa poprzednika. Brałem te tabletki i również jestem zaskoczony pozytywnie. Działanie super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Szukam informacji o tabletkach Penis Complete. Brał ktoś może? O ile w działanie na erekcję mogę uwierzyć ale czy rzeczywiśćie są w stanie zadziałać na powiekszenie penisa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group