Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z chłopakiem

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Patrząc na skład to tak. Są w stanie zadziałać ponieważ maja w sobie duże ilości L argininy i kilka składników, które również naukowo działają na powiększenie penisa. Jednakże sam nie brałem tabletek tak wiec chętnie poczytam sobie o opiniach innych w temacie i ich wrażeniach na temat tego preparatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
TomaszR



Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po kuracji Penis complete. Mierząc członka to powiększył się o 2 cm na grubości na długości sporo ponieważ 4 cm co jest widoczne gołym okiem; Penis w trakcie erekcji miał 10 cm a obecnie ma na pewno 14 czyli był niewielki, obecnie jest już średnia krajowa. Dodam,że powiększy l się również w stanie spoczynku tak wiec mam nadzieję,ze efekt będzie stały. Zastanawiałem się jeszcze nad penilarge ale postanowiłem kupić penis complete (jest napisane,ze jest silniejszy, no i w sumie nic dziwnego bo jest droższy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytam, to oba rodzaje tabletek wpływają na powiększenie penisa przez powiększenie ciał jamistych w organie. I jest tak zarówno w przypadku penis complete jak również w przypadku penilarge. Powiększając ciała jamiste powiększają penisa na stałe. Jeśli widzisz, że penis jest większy jedynie w trakcie erekcji to może to znaczyć, że tabletki wpływają jedynie na erekcję Jednak jeśli faktycznie penis jest większy w stanie spoczynku to można liczyć na to, że efekt będzie własnie na stałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group