Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Probiotyki

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flurka
Spamer


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci również nie przepadają za jogurtami a ja nie każę im jeść ich na siłę Wink Ale dobrze, że chociaż probiotyki chętnie biorą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też jestem z tych nie jogurtowych, po prostu niektórzy lubią jogurty inni nie, ja nigdy nie lubiłam to chyba uraz z dzieciństwa bo przy każdej chorobie kazali mi jeść te jogurty i jakoś mnie odrzuca teraz, już wolę takiego misia zjeść Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flurka
Spamer


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie misie to dobre rozwiązanie dla takich dzieci, które nie lubią jogurtów, kefirów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, sama próbowałam tych misiów i smakują rzeczywiście jak biała czekolada, pyszne są
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
flurka
Spamer


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje dzieci kilka razy w roku przechodzą takie wirusowe biegunki, czasami z wymiotami i wysoką gorączką. Nie jest to przyjemne ale dajemy radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie ile jest teraz jogurtu w jogurcie Wink Trzeba sprawdzać co się je. Z probiotyków polecam Multilac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group