Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PROBIOTINE na trądzik

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mocny masz trądzik? Możesz pokazać zdjęcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 5:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na szczęście nie jest tak wielki jak maja nie którzy Smile ale postaram się znaleźć jakieś foto z mojej kolekcji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid18



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za szybką pomoc Smile mam nadzieje że Prebiotine mi pomoże ... jeszcze się skonsultuje z innymi i na wszelki wypadek zapytam pani w aptece. Powiedzcie mi jeszcze ile ok. ten specyfik kosztuje ? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta30



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety jest w tym dużo prawdy, że zagraniczne często są lepsze i to nie dlatego, że nasi nie potrafią, tylko za granicą mają większe możliwości i fundusze na badania kliniczne, ekspertów itp. Ja mam dobre doświadczenia z amerykańską firmą DCL, produkującą dermokosmetyki. Nie miałam osobiście problemów z trądzikiem, ale moja siostra walczyła a nim bezskutecznie przez kilka lat, różni dermatolodzy, różne specyfiki, niepotrzebne antybiotyki. W końcu trafiłyśmy na dermatologa, który zastosował kurację właśnie tymi preparatami (ja na przebarwienia skóry, ona na trądzik). O mojej kuracji się nie rozpisuje, bo to temat o trądziku, ale siostra stosowała taki zestaw: Active Cleanser (żel do mycia twarzy), Nighttime Treatmens (krem na noc z kwasem salicylowym i hialuronowym (czyli takie cudo, że wysusza wypryski jednocześnie nawilżając skórę), poza tym żel nawilżający na dzień- Clearing Hydrator i do stosowania punktowego na wypryski -Spot Therapy. Rezultat jest super. Nie są to tanie specyfiki (siostra kupiła zestaw od razu i wyszło taniej), ale naprawdę warte swojej ceny, poza tym wystarczają na długo (kropelka wystarcza, bardzo wydajne, czyli w sumie cała kuracja nie jest aż tak droga), nie wysuszają skóry, jak większość takich specyfików, nie uczulają (nie ma w nich żadnych niepotrzebnych dodatków zapachowych itp.). Naprawdę warto zainwestować , moja siostra w końcu odżyła, bo trądzik nieskutecznie leczony może naprawdę doprowadzić do rozpaczy. Szkoda tylko tego zmarnowanego czasu i pieniędzy wyrzuconych w błoto na całe te uporczywe i nie przynoszące efektów kuracje jakie wcześniej stosowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Vitanka



Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przypomniało mi się, że właśnie moja przyjaciółka miała na trądzik kosmetyki drogie, jakieś firmy amerykańskiej jednak nie mogłam sobie przypomnieć nazwy a tu właśnie o nich piszesz. Dokładniej to Dermatologic Cosmetic Laboratories. Ona miała silny trądziki te kosmetyki pamiętam ciężko było dostać i tylko u dermatologa. Też miała żel i krem na noc. Dziś ma piękną cerę, bez śladu blizn itp. Nie widać, że kiedyś miała tak mocny trądzik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabin32



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kraków
PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawid18 napisał:
Czytam i czytam o tym kremie Inside Prebiotine i jest chyba dobry. Ale nie przekonuje mnie jakoś to że jest to Polska firma. Zagraniczne chyba są lepsze. Doradźcie coś bo moja twarz wygląda strasznie i zamiast przyciągać dziewczyny to je tylko odstrasza. Nienawidze trądziku :/ ... i czy kupić ten krem ? bo nie chce kolejnego specyfiku który mi nie pomoże.


Spróbuj produktów firmy DCL.Mają zestaw 4 produktów w tym żel do mycia twarzy, żel nawilżający, specjalny preparat na noc i w razie stanów zapalnych specjalny kosmetyk do terapii punktowej. Są hypoalergiczne i baaardzo skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny piszecie o tym zestawie dermokosmetyków DCL na trądzik, jak również o tym, że można je dostać jedynie w gabinetach dermatologicznych, niemniej jednak ja szukam, szukam i nie mogę znaleźć w necie informacji gdzie w małopolsce są gabinety, gdzie mogłabym zakupić owe produkty. I druga sprawa - ile muszą na to przygotować kasy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marta30



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

klaudia844 napisał:
Dziewczyny piszecie o tym zestawie dermokosmetyków DCL na trądzik, jak również o tym, że można je dostać jedynie w gabinetach dermatologicznych, niemniej jednak ja szukam, szukam i nie mogę znaleźć w necie informacji gdzie w małopolsce są gabinety, gdzie mogłabym zakupić owe produkty. I druga sprawa - ile muszą na to przygotować kasy?


Jeśli chodzi o małopolskę to wiem tylko, że w Krakowie można kupić je w Dermatorium na Monte Cassino. No a co do kasy to niestety trochę wydasz, za cały zestaw do zwalczania uporczywego trądziku (4 produkty o których już wyżej pisałam) siostra zapłaciła około 300 zł. Te dwa główne produkty w zestawie kosztują mniej więcej: żel Active Cleanser niecałe 80 zł i Nighttime Treatment niecałe 90 zł, na początku można spróbować właśnie ich. Jeśli zdecydujesz się na wszystkie to tak jak pisałam lepiej kupić od razu zestaw bo wychodzi taniej. Wiem, że cena może odstraszać, ale (tu się może powtarzam) jest to wydatek raz na parę ładnych miesięcy (siostra miała je przez pół roku), bo są bardzo wydajne i naprawdę efekt jest zachwycający.


Ostatnio zmieniony przez marta30 dnia Pon Gru 20, 2010 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudia844
Spamer


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 17, 2010 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję pięknie za informacje. Zestaw za 300 zł, to przyznam "trochę" sporo i może rzeczywiście najpierw wypróbować te 2 tańsze produkty w zestawie, ponieważ w następnym tygodniu święta, później sylwester i nie ukrywam, że kasa jest potrzebna Smile Z drugiej jednak strony nie chcę wyglądać na sylwestrze jak trądzikowy potwór Very Happy Pojadę tam do tego dermatorium, dowiem się co i jak z tymi kosmetykami i najprawdopodobniej zakupie chociaż te 2 kosmetyki, bo raczej na wydatek 300 złotowy w tym miesiącu mnie nie stać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adam.mowski



Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja córa na trądzik łyka Sufrin, to takie tabletki z siarką. Skuteczne i naturalne.
Nim zaczniecie używać kremy, maści itp proponuje zadziałać od wewnątrz, tak by uzupełnić niedobory minerałów w organizmie. Bo często gdy brakuje podstawowych witamin i minerałów organizm zwyczajnie się buntuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group