Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PROBIOTINE na trądzik

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 4:32 pm    Temat postu: PROBIOTINE na trądzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym wypróbować ta serie na trądzik ale w pierwszej kolejności chce zapytac czy ktos juz go stosował spośród Was? macie jakieś zdanie o tym produkcie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej kelly! Ja go stosuję jakiś czas, a dokładnie krem na dzień i na noc. I jestem bardzo zadowolona. Co dla mnie osobiście najważniejsze, to to, że nie wysusza skóry, ale pozwala pozbyć się wyprysków. Wcześniej stosowałam preparaty z siarką i skóra mi po nich schodziła i była bardzo wysuszona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sie tez przymierzam do zakupu kosmetykow z linii inside prebiotine, przynajmniej zapowiadaja sie one obiecujaco. A cos ostatnio moje hormony buzuja i wszystko widac na mojej twarzy. Dokoncze moje resztki kremikow i moge wybrac sie na zakupy Smile. Moze do tego czasu wiecej opinii przybedzie Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile zapłaciłas ze te kremy? one maja jakis zapach? jakieś przeciwskazania?
a z czego jestes zadowolona? mniejsze pory? mniej zaskórników?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia-Zdzisia



Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tez male pytanko, czy te kosmetyki inside prebiotine jednak za bardzo nie wysuszaja skory? Bo czesto jest tak, ze faktycznie dzialaja ladnie matujaco, ale ich dzialanie jest tak mocne, ze jednak zbyt mocno przesuszaja skore.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krysia-Zdzisia napisał:
Ja mam tez male pytanko, czy te kosmetyki inside prebiotine jednak za bardzo nie wysuszaja skory? Bo czesto jest tak, ze faktycznie dzialaja ladnie matujaco, ale ich dzialanie jest tak mocne, ze jednak zbyt mocno przesuszaja skore.


Nie właśnie. To jest chyba to, co podoba mi się w tej linii najbardziej, że nie wysusza. Wcześniej stosowałam wiele innych specyfików i wysuszały mi skórę. Ja muszę unikać takich wysuszających, po potem mam jeszcze gorszy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wypróbowałam krem punktowy i muszę przyznać , ze jest dobry Smile i byłam nawet zaskoczona , że tak dobrze zadziałał albo moja cera jest podatna na niego znaczy na składniki tego kremu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dawid18



Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytam i czytam o tym kremie Inside Prebiotine i jest chyba dobry. Ale nie przekonuje mnie jakoś to że jest to Polska firma. Zagraniczne chyba są lepsze. Doradźcie coś bo moja twarz wygląda strasznie i zamiast przyciągać dziewczyny to je tylko odstrasza. Nienawidze trądziku :/ ... i czy kupić ten krem ? bo nie chce kolejnego specyfiku który mi nie pomoże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dawid18 napisał:
Czytam i czytam o tym kremie Inside Prebiotine i jest chyba dobry. Ale nie przekonuje mnie jakoś to że jest to Polska firma. Zagraniczne chyba są lepsze. Doradźcie coś bo moja twarz wygląda strasznie i zamiast przyciągać dziewczyny to je tylko odstrasza. Nienawidze trądziku :/ ... i czy kupić ten krem ? bo nie chce kolejnego specyfiku który mi nie pomoże.


ja nie chce namawiac na sile, bo co czlowiek to opinia, ale mnie bardzo pomaga inside. Polecam taki krem na dzien i na noc + punktowy preparat. Jak zaczniesz kompleksowo, bedziesz mial wieksze szanse na powodzenie. Ja polecam, ale skonsultuj sie z innymi, zeby samodzielnie ocenic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 25, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a mnie zaraz przychodzi do głowy zdanie: "Bo zagraniczne jest lepsze niż polskie"
hmmm.. stereotypem powiało.
oczywiście- są produkty produkowane za granicą i są lepsze od polskich. ale są też polskie które są lepsze od zagranicznych.
taka mała refleksja.

na pewno musisz wypróbować na sobie . bo to co odpowiada jednemu- to drugiemu w ogóle nie pomoże.

w radio co chwilę puszczana jest reklama tabletek Vizaxinum (chyba tak się to pisze) które mają niszczyć trądzik od wewnątrz. nie wiem czy skuteczne- nie próbowałam. ale jeśli jeszcze nie stosowałeś to myślę, że warto.

jeśli nie ufasz produktom gotowym idź do dermatologa i poproś o jakieś specyfiki na receptę. z doświadczenia Ci powiem, że mi pomogły właśnie maści robione na receptę - nie "gotowce".
ich ogromną zaletą jest też to że są stosunkowo tanie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group